Kategorijos

Kodėl vyrams derėtų daugiau dėmesio skirti apatinių pasirinkimui?

Daug kas apie tai nesusimąsto, tačiau apatiniai yra labai svarbus aprangos elementas, kuris duoda toną visiems kitiems rūbams ir patogiai savijautai dienos metu. Juk būtent apatiniai rūbai yra pirminis odos kontaktas su išoriniu pasauliu, tad itin svarbu, kad jie būtų iš kokybiškų medžiagų ir leistų jaustis laisvai bei komfortabiliai. Ypač akcentuoti tai norėtume vyrams, kurie dažnai į apatinių pasirinkimą numoja ranką tiesiog atšaudami „triūsikai yra triūsikai ir nieko čia nereikia rinktis“. Tokie žmoėns smarkiai klysta.

Visų pirma – vyriški apatiniai įprastai būna dviejų tipų – apatiniai šortai arba trikampės trumpikės. Žinoma, dar yra ir laisvi šortai, kurie dar dažnai vadinami „šeimyniniais“ apatiniais. O kai kurie vyrai netgi vertina stringus. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, kaip jau minėjome, populiariausi yra šortukai bei trumpikės.

Kodėl gi jie tokie populiarūs? Atsakymas labai paprastas – dėvint juos visi vyro nešiojami turtai laikomi stabiliame kaušelyje, tad niekas nesiubuoja ir niekas nespaudžia. Juk būtent tinkamas sėklidžių prilaikymas yra pagrindinis komforto dalykas, renkantis apatinius. Iš esmės ar rinktis trumpikes, ar šortus, čia jau kiekvieno vyro pasirinkimas. Abu pasirinkimai yra geri. Tačiau itin svarbu pasirinkti tinkamą dydį, nes pasirinkus per mažą apatiniai gali spausti lytinius organus, o tai, kaip žinia, mažina vyro reprodukcines galimybes, tuo tarpu per dideli apatiniai nesulaikys visų turtų stabiliai.

O kodėl „šeimyniniai“ vyriški apatiniai nebėra tokie populiarūs? Paprasčiausiai dėl to, kad ne visi vyrai jaučiasi komfortabiliai, kai viskas tarp kojų laisvai juda. Ypač jei vyras gyvena aktyvų gyvenimą ir daug juda. Tokiu atveju vis dėl to geriau rinktis prigludusius šortus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *