Kokį automobilį rekomenduojama pasirinkti 2021 metais?

Svarstote įsigyti automobilį, tačiau dvejojate, koks pasirinkimas gali būti pačiu geriausiu? Vairuotojai visuomet tikisi, kad transporto priemonės įsigijimas bus ilgalaikė investicija, kuri neatneš didelių nuostolių, todėl renkantis automobilį nereikėtų skubėti apsispręsti. Žemiau rasite automobilių markių sąrašą, į kurias, ekspertų nuomone, šiemet yra palankiausia investuoti. Nesijaudinkite, jei kol kas jūsų turimų santaupų nepakanka automobilio įsigijimui – geriausia paskola automobiliui padės įsigyti transporto priemonę tikrai palankiomis sąlygomis.

Audi A4

Jei nusprendėte įsigyti naudotą automobilį, Audi A4 gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Ekspertai teigia, kad tai yra tikrai patikima transporto priemonė, kurios variklis genda bene rečiausiai. Taip pat Audi A4 džiugina gana nedidele kaina bei maloniu ir sklandžiu važiavimu, todėl netrukus šio modelio privalumais galėsite įsigyti ir patys. Jei ieškote ganėtinai nebrangaus, tačiau tikrai patikimo automobilio, Audi A4 tikrai gali pateisinti jūsų lūkesčius.

Skoda Octavia

2004-2012 metų Skoda Octavia automobiliai taip pat gali būti vienas geriausių pasirinkimų, kuomet ieškoma ganėtinai nebrangios, tačiau patikimos transporto priemonės. Skoda Octavia džiugina patrauklia išvaizda, nedidelėmis kuro sąnaudomis bei itin talpia bagažine, kas yra itin aktualu mėgstantiems keliauti.

Mazda 3

Tai – paprastas kompaktiškas automobilis, kurio svarbiausiais privalumais galima įvardinti nedideles kuro sąnaudas bei itin patogų transporto priemonės valdymą. Mazda 3 – tai vienas palankiausių pasirinkimų, kuomet ieškoma transporto priemonės kelionėms į darbą: šis automobilis sunaudoja nedidelį kiekį degalų, o dėl patogaus automobilio valdymo kelionė visada yra maloni.

Honda Civic

2021 metais Honda Civic vis dar yra vienas populiariausių automobilių modelių, kuris džiugina patikimu varikliu ir efektyviu kuro taupymu. Jei ieškote ganėtinai paprasto, taupaus ir nebrangaus automobilio, Honda Civic neabejotinai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų. Ekspertai teigia, kad nuo 2004 metų gaminami Honda Civic automobiliai pasižymi kur kas patikimesniu varikliu nei kada nors anksčiau, todėl renkantis šio modelio automobilį ypatingai svarbu atsižvelgti į jo pagaminimo metus.

BMW E90

Tai – ganėtinai nebrangus ir patvarus automobilis, kurio priežiūrai nereikės paskirti pernelyg daug pinigų. Vis dėlto, ekspertai pataria itin atidžiai vertinti šios transporto priemonės būklę, nes tuomet, jei tektų pakeisti paskirstymo grandinę, tai gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų. BMW E90 pasižymi puikia važiuokle, sklandžiu važiavimu ir ganėtinai nedidelėmis kuro sąnaudomis, tad toks pasirinkimas tikrai gali būti vienas geriausių.

Paskola naudotam automobiliui

Nors įprasta manyti, kad paskolos gali būti teikiamos tik naujų transporto priemonių įsigijimui, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Jei svarstote įsigyti naudotą transporto priemonę, taip pat galite pasvarstyti apie galimybę pasiimti paskolą, ir tokių pasiūlymų rasite iš tiesų nemažai. Geriausios paskolos automobiliui rekomenduojama ieškoti jau nusprendus, kokią transporto priemonę norėsite įsigyti, nes tuomet jau žinosite tikslią reikalingą sumą. Nesibaiminkite, jei šiuo metu neturite jokių santaupų: paskola automobiliui gali būti teikiama be pradinio įnašo, todėl pasiėmę tokio tipo paskolą galėsite padengti visas būtinas išlaidas. Jei vis pasvarstydavote apie galimybę pasikeisti automobilį, dabar tam yra pats tinkamiausias laikas, nes automobilio paskolos yra teikiamos tikrai palankiomis sąlygomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.