Kategorijos

Kokį interneto planą pasirinkti senjorams, kurie retai naudojasi išmaniomis technologijomis?

Nors mūsų šalies senjorai nėra labai linkę naudotis išmaniosiomis technologijomis, vis tik jų įtaka jaučiama ir garbaus amžiaus žmonių kasdienybėje. Bendravimas su vaikais ir vaikaičiais vaizdo žinutėmis, noras būti naujausių įvykių sūkuryje verčia senjorus domėtis naujovėmis. Be abejonės, permokėti jie tikrai nenori, o kažin ir ar verta. Todėl šios srities specialistai vieningai tvirtina: užsisakykit internetą ir tv per markestro.lt. Tokiu būdu galėsite stebėti visas naujienas, transliuojamas per televiziją, bendrauti su draugais, kaimynais ar giminaičiais internetu ir svarbiausia –

nepermokėsite už suteiktas paslaugas.
Šiandien internetas ir televizija yra neatsiejama kiekvienų namų dalis. Ne išimtis ir senjorai. Garbaus amžiaus žmonės taip pat nori naudotis išmaniomis technologijomis. Skiriasi tik naudojimo mąstai. Dažniausiai senjorai trokšta pačių paprasčiausių paslaugų ir, be abejonės, kokybiškos televizijos. Tai visai nestebina, nes televizija daugeliui senjorų vis dar yra pagrindinis langas į pasaulį.

Televizija ir internetas viename paslaugų pakete

Jeigu planuojate naudotis ir televizija, ir internetu, tuomet neabejotinai reikia pasirinkti dvigubą paslaugų paketą. Tai padės sutaupyti. Juolab, jeigu internetu bus naudojamasi gana minimaliai. Tokias paslaugas teikia nemažai tiekėjų ir jų pasiūlymai gali būti labai skirtingi. Dažnai tame nesunku pasiklysti netgi jaunam, daug apie išmaniąsias technologijas išmanančiam žmogui. Ką jau kalbėti apie senjorus. Tad profesionalų komandos pagalba bus išties neįkainojama. Savo darbą išmanantis specialistas įvertins kliento poreikius, naudojimosi televizija bei internetu įpročius, gyvenamos vietos technines galimybes ir pasiūlys optimaliausią variantą.

Svarstant tai, kokią televiziją pasirinkti dera apgalvoti jos tipus. Tiekėjai paprastai siūlo kabelinę, skaitmeninę arba išmaniąją televizijas. Tačiau reiktų nepamiršti ir specialių tiekėjų pasiūlymų. Ypač tai aktualu, jeigu namuose turite antrą televizorių. Tuomet turėtų sudominti galimybė įsivesti televiziją į antrą televizorių nemokamai arba gauti papildomą aktualių kanalų paketą. Be jokios abejonės, visuomet išlošite jeigu internetą ir televiziją užsisakysite iš to paties tiekėjo, nes kuo didesnis užsakymas, tuo didesnes nuolaidas jums gali pasiūlyti.
Galbūt esate gana aktyvūs senjorai ir dažnai lankote draugus, keliaujate? Tokiu atveju galimybė įrašyti mėgstamas laidas ir serialus ar tiesiog atsisukti jau praleistas įdomybes, jums turėtų būti svarbus dalykas, renkantis televiziją. Taip galėsite nekeisti savo gyvenimo įpročių ir pamatyti visas trokštamas laidas ar filmus jums patogiu laiku.

Renkantis interneto tipą labai svarbu įvertinti savo kasdieninio gyvenimo ir naršymo internete įpročius. Senjorams, kurie daug laiko praleidžia ne namuose, tačiau atsiversti naujienų portalą mėgsta ir parke ar kelionėje, be abejonės, geriausiai tiks 4G interneto pasiūlymas. Tuo tarpu, tie, kurie kone visą laiką leidžia namuose ar tiesiog internetu naudojasi tik būdami namie, turėtų susidomėti šviesolaidiniu ar plačiajuosčiu internetu. Praktika rodo, jog vyresnio amžiaus žmonės vis tik dažniau pasirenka plačiajuostį internetą. Kodėl taip yra? Tiesiog šviesolaidinis internetas dažnai būna pasiekiamas tik mieste gyvenantiems žmonėms. Be to, jis pasižymi dideliu greičiu ir begale galimybių, kurių senjorams tiesiog tiek nereikia. Tad visai suprantama, jog nesinori mokėti už tai, kuo nebus pasinaudota.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *