Kategorijos

Kokį laiką rodo Chronos.lt?

Darbo laikas

Yra straipsnių, kuriuose „tempiama guma“, nepateikiama atsakymo iki pat pabaigos. Tačiau šis straipsnis ne toks. Imam ir atsakom į antraštėje iškeltą klausimą: Chronos.lt rodo tikslų laiką. Dargi estetišką. Ir įdomų.

Laikrodžiai tikslūs

Lygiai taip pat nevyniojant žodžių į vatą derėtų kai ką rekomenduoti: nepasikuklinkite ir užsukite į laikrodžių parduotuvę Chronos.lt. Teiraujatės, kodėl verta laikytis šios krypties? Todėl, kad čia galite įsigyti pripažintų gamintojų laikrodžių. Įvairių stilių, atstovaujančių skirtingų kainų flangams.

Vienas svarbesnių dalykų kalbant apie laiką rodančius aksesuarus yra… būtent laiko rodymas. Kitaip tariant, tikslumas. Juk ne šiaip sau metų metus vyrauja posakis „tikslus kaip šveicariškas laikrodis“. Beje, parduotuvėje, kurią jums pristatėme, siūlomi ne tik šveicariški produktai. Čia gausu vokiškų, japoniškų…

O ar lietuviai šioje srityje kuo nors nusipelnę? Be abejo! „Vostok Europe“ tai puikiai reprezentuoja. Neįtikėtinas stilius, kokybiški komponentai, sportiškumas – visi šie elementai turi įtakos ne tik populiarumui, bet ir laikrodžio praktiškumui.

Bet ar praktiškumas ir yra tikslumas? Šiuo požiūriu domina mechaniniai laikrodžiai. Jie nusileidžia tikslumu kvarciniams, tačiau funkciją vis vien atlieka (paprastai mechaniniai laikrodžiai yra prabangesni). Todėl būtų pernelyg drąsu teigti, kad jie nepraktiški.

Laikrodžiai estetiški

Vieniems laikrodis reikalingas praktiniais sumetimais, kitiems tai papuošalas. Tai reiškia, kad laikrodžiai kuriami atsižvelgiant ne tik į korpuso formą ar apyrankės ilgį. Dizaineriai pluša, mąsto apie ciferblatus ir rodykles, apyrankių narelius ir kitas detales – jos turi tobulai derėti vienos su kitomis.

Sunku pasakyti, kas gamina stilingiausius laikrodžius, tačiau daug žmonių sutiktų, jog stilingumas – klasikos sinonimas. Kita vertus, ne tik klasikiniai laikrodžiai yra gražūs. O bene protingiausia frazė ši: dėl skonio nesiginčijama.

Laikrodžiai brangūs, pigūs…

Neaišku, ar kainą būtų galima priskirti prie produkto savybių, tačiau laiką rodančių aksesuarų rinkoje kainos nusipelno atskiro dėmesio. Ne dėl elementarios priežasties, jog viskas kainuoja. Ir ne dėl to, kad Lietuvoje jau keletą metų cirkuliuoja euras. Tai kodėl tuomet reikia skirti vieną kitą pastraipą skaičiams? Todėl, kad būtų per paprasta mestelti, jog išleidžiamos sumos nevienodos. „Nevienoda“ – pernelyg paprastas žodis.

15,99 ir 1350

39 ir 800

77 ir 9910

Tai trys pavyzdžiai, kaip radikaliai gali skirtis laikrodžių kainos. Vienas parduodamas už 15,99, o kitas – už 9910. Šiuo konkrečiu atveju kontrastas stulbinantis – net 619 kartų. Pirkėjo valia, ar įsigyti 619 laikrodžių, ar vieną. Žinoma, niekas neverčia priimti kraštutinių sprendimų. O geriausia – turėti keletą laikrodžių. Vienas gali būti pigesnis, kitas brangesnis. Nevienodas stilius – nevienodoms progoms.

Tiesą sakant, nesvarbu, ar už laikrodį mokėjote 60, ar 600. Svarbiausia, kad jis atlieka savo funkciją (o gal ir kelias funkcijas). Taip pat svarbu, kad laikrodis patinka jums. Patinkantį modelį galite išsirinkti adresu Chronos.lt.

 

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *