Kokį Limuziną pasirinkti Limuzinu nuoma užsiimančioje kompanijoje?

Limuzinu nuoma

Limuzinu nuoma užsiimančios kompanijos siūlo daugybę Limuzinų nuomai. Daugeliui kyla ne vienas klausimas kokį limuziną pasirinkti Limuzinu nuoma užsiimančioje kompanijoje.

Pateikiame keletą patarimų kaip teisingai išsirinkti limuziną , kad limuzinas būtų patogus ir Jūs jaustumėtės jaukiai ir laisvai Jūsų šventės metu.

Populiariausi yra 10, 14 ir 22 vietų Limuzinai. Jeigu jums reikia važiuoti dviese ar trise, keturiese ar penkiese siūlome nuomoti 10 vietų limuziną. Dažniausiai Lietuvos Limuzinu nuomotojai nori susodinti pilną skaičių savo svečių, bet reiktų atkreipti dėmesį į tai kiek realiai vietų Limuzinas pagamintas. Tai galima nustatyti pasižiūrėjus kiek limuzine yra taurių. 10 vietų Limuzinai dažniausiai būna 8 arba 9 vietų, todėl jeigu Jūsų svečiai atrodo, kaip  „amerikonai“ – ta prasme jie yra stambūs, tai 10 žmonių tokiame limuzine jausis kaip „silkės“ konservoje. Jeigu 10 vietų limuziną nuomos vaikai arba visada besikūdinančios  panelės, moterys tai jos tilps ir nesijaus labai jau kaip „šprotai“ konservoje. Bet jeigu norite jaustis prabangiai ir patogiai geriau dvi vietas palikite tuščias, t.y. į 10 vietų Limuziną sodinkite ne daugiau 8 žmonių. į 14 vietų limuziną – ne daugiau 12 , o į  22 vietų Limuziną – 20 žmonių.

Patarimai besirenkantiems kokio modelio geriau rinktis Limuziną: Lincoln ,  Chrysler  ar Cadilac, Ford.

Patys  erdviausi yra  Lincoln  Limuzinai , jie daug erdvesni nei Chrysler, o Lincoln Navigator džipas limuzinas, erdvesnis už Hummer limuzinus. Patys didžiausi  yra Ford Exursion džipai, bet dėl agresyvios jų išvaizdos ne visi užsakovai juos renkasi nuomai. Ypač nuomojantiems Chrysler limuzinus reiktų būti atsargiems, nes jie dažniausiai būna pagaminti 8 arba maksimaliai 10 vietų, bet šie limuzinai yra daug siauresni už Lincoln limuzinus, o ir jums gali pasiūlyti  8 vietų limuziną nuomoti, kaip 10 vietų, arba 10 vietų – kaip 12 , o būna kaip ir 14 vietų, tuomet Jūsų šventė bus, kaip kelionė maršrutiniame autobuse sausakimšai pilname žmonių.

Apskritai Lincoln Limuzinai yra prabangesni nei chrysler tai istoriškai susiklostę faktai, jų apdaila dengta oda, konstrukcija yra daug prabangesnė,  ko negalima pasakyti apie Chrysler arba Cadilac limuzinus. jie yra erdvesni ir patogesni.

Todėl rinkitės kompaniją, kuri nuomoja ir užsiima Limuzinu nuoma – Lincoln Limuzinų, na žinoma Rasos Limuzinai pats tas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.