Kategorijos

Kokį momentinį fotoaparatą išsinuomoti 2021 metų vestuvių sezonui?

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir 2021-aisiais, jaunavedžiai nuo ankstyvo pavasario ima ruoštis vasarą vyksiančioms vestuvėms. Ir tai daryti itin svarbu, nes dėl pandemijos vestuvių sezonas susispaudė iki vos kelių vasaros mėnesių, o naujų santuokų sudarymas pavasarį ir rudenį ženkliai sumažėjo. Tad rasti patikimus paslaugų tiekėjus paskutinę minutę gali būti be galo sunku. Todėl siūlome pasirūpinti momentinio fotoaparato nuoma savo šventei kaip įmanoma anksčiau. Dalinamės šių fotoaparatų naujienomis, kad žinotumėte iš ko galite rinktis.

Kaip ir 2020-aisiais, taip ir šiais metais populiariausi turėtų būti FujiFilm Instax Wide ir Mini modeliai. FujiFilm per praėjusius metus nepristatė nieko naujo iš Wide fotoaparatų serijos, tad ir toliau dominuoti turėtų Wide 300 modelis. Tuo tarpu Mini serijoje 9-ą modelį pakeitė 11-as. Tad net neabejojama, kad šiemet fotoaparatus nuomojančios kompanijos daugumą savo „devintukų“ bus pakeitę „vienuoliktukais“, kurie yra kur kas labiau savarankiški ir iš vartotojų nereikalauja visiškai jokių fotografavimo žinių.

Kiek įdomesnė situacija Instax Square fotoaparatų pasiūloje. Praėjusių metų gale FujiFilm pristatė Instax Square SQ1 modelį, kuris neabejotinai bus itin paklausus tarp jaunavedžių. Tai tarsi tarpinis variantas tarp Wide ir Mini modelių, tad neapsisprendusieji ar nori mažų, ar didelių nuotraukų, greičiausiai rinksis Sq1 modelį. Sunku prognozuoti kiek nuomos kompanijų jau bus į savo pasiūlymus įtraukę šį modelį, nes jis yra vienas brangesnių fotoaparatų, o ir jo eksploatacija nėra iš pigiausių, tačiau net neabejojama, kad esant paklausai, pasiūla taip pat greitai atsiras.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *