Kategorijos

Kokį momentinį fotoaparatą nuomotis – Fujifilm Mini ar Fujifilm Wide?

Artėjant vasarai vis didėjančia paklausa ima džiaugtis momentinius fotoaparatus nuomojančios įmonės. Momentinio fotoaparato nuoma yra itin pamėgta jaunavedžių pramoga. Ir nors šią vasarą daugybė įsimylėjelių buvo priversti kiek pristabdyti šventės planavimo darbus, neabejojama, kad vasaros gale bažnyčios ir santuokų rūmai net braškės nuo jaunavedžių antplūdžio.

Momentinio fotoaparato nuoma neturėtų būti didelis galvos skausmas planuojant vestuves. Yra vos kelios opcijos iš kurių reikia pasirinkti, šiame straipsnyje jas ir įvardinsime.

Momentinio fotoaparato firma

Šioje vietoje galima pasirinkti iš dviejų opcijų – Fujifilm ir Polaroid firmų. Nors dauguma linkę rinktis Polaroid firmą, nes būtent ji yra šios srities pionierius ir iš senų laikų asocijuojasi su momentine fotografija, nuomonė greitai pasikeičia, kai pradedama kalbėti apie kainą. Tiek pats fotoaparatas, tiek ir fotolapeliai Polaroid fotoaparatui yra brangesni nei renkantis Fujifilm produkciją. Jei Fujifilm firmos fotolapeliai kainuoja 9-10 eurų už 10 vienetų, tai Polaroid firmos toks pat kiekis fotolapelių gali kainuoti ir 20 eurų. Kai pradedi skaičiuoti, kad vestuvių metu gali prireikti maždaug 50 nuotraukų, skirtumas tampa akivaizdus.

Nuotraukų dydis

Jei firmą pasirinkote, laikas pasirinkti ir norimą nuotraukų dydį. Polaroid firmos nuotraukos standartiškai būna kvadratinės, tuo tarpu Fujifilm siūlo kur kas platesnį dydžių pasirinkimą. Galima rinktis tarp Mini, Square ir Wide dydžių. Wide nuotraukų dydis yra dvigubai didesnis už Mini nuotraukas, o Square nuotraukos yra tarpinis variantas tarp Wide ir Mini. 

Dažniausiai vestuvių planuotojai renkasi Wide tipo nuotraukas. Ypač, jei planuojama, kad svečiai savo nuotraukas klijuos į palinkėjimų knygą. Tokiu atveju siūlytume iš anksto pasirūpinti, kad ant stalo būtų ir lipnūs kampukai nuotraukoms. Mini tipo nuotraukos labiau tinka asmenukėms ir laisvalaikiui fotografuoti.

Nuotraukų kiekis

Paskutinis dalykas, kurį reikia nuspręsti – kiek nuotraukų kartu su fotoaparatu norėsite. Patartina skaičiuoti taip – jei vestuvėse bus 40 dalyvių, tai jau imame 40 nuotraukų. Nors dauguma fotografuosi poromis, tačiau vieną nuotrauką paliks jums, o kitą norės pasilikti sau. Papildomai rezervui siūlytume pasiimti dar bent 20 nuotraukų, jei kai kurie kadrai nepavyktų arba svečiai kaip reikiant įsijaustų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *