Kategorijos

Kokį prožektorių rinktis lauko apšvietimui?

Į veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis lauko apšvietimo prožektorius. Renkantis lauko apšvietimo prožektorių, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, kad įsitikintumėte, jog pasirinksite tinkamą jūsų poreikius. Vienas iš svarbiausių faktorių – ryškumas, matuojamas liumenais. Kuo didesnis liumenų skaičius, tuo šviesesnė bus šviesa. Kiemo apšvietimui rekomenduojama rinktis prožektorių, kurio galia nuo 1000 iki 5500 Lm ir nuo 10 iki 50 W. Be to, energiją taupančios lemputės sunaudoja mažiau vatų, kad užtikrintų tą patį ryškumą, todėl jos yra ekonomiškesnis pasirinkimas. Todėl renkantis lauko apšvietimo prožektorių būtina atsižvelgti į ryškumą ir liumenus.

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis lauko apšvietimo prožektorių, yra spindulio kampas ir aprėpties sritis ir ar prožektorius yra su judesio davikliu. Spindulio kampas nurodo šviesos pluošto plotį, o aprėpties sritis – atstumą, kurį gali pasiekti šviesa. Idealus spindulio kampas ir aprėpties sritis priklausys nuo lauko zonos, kurią reikia apšviesti, dydžio ir išdėstymo. Pavyzdžiui, siauro spindulio kampo prožektorius idealiai tinka konkrečiai funkcijai išryškinti, o platesnis spindulio kampas geriau apšviesti didesnį plotą. Todėl svarbu pasirinkti prožektorių su atitinkamu spindulio kampu ir aprėpties zona pagal jūsų specifinius poreikius.

Patvarumas ir atsparumas oro sąlygoms taip pat yra svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis lauko apšvietimo prožektorių. Lauko šviestuvus veikia atšiaurios oro sąlygos, įskaitant lietų, sniegą ir ekstremalias temperatūras. Todėl būtina pasirinkti prožektorių, kuris būtų patvarus ir atlaikytų šias sąlygas. Ieškokite sandarių ir oro sąlygoms atsparių žibintų, kad užtikrintumėte, jog jie tarnaus ilgai . Investuodami į aukštos kokybės, patvarų prožektorių, ilgainiui sutaupysite pinigų, nes sumažės poreikis dažnai keisti ir taisyti. Todėl svarbu pasirinkti prožektorių, kuris būtų sukurtas taip, kad atlaikytų lauko sąlygas ir būtų pagamintas taip, kad tarnautų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *