Kategorijos

Kokia apsaugos kamera geriausia sodo apsaugai?

Norint įsidiegti apsaugos kamerą sode, kuriame gyvenama ne ištisus metus nesinori išleisti kelių tūkstančių eurų už įrangą ir montavimo darbus. Būtent dėl šios priežasties žmonėms dažnai kyla klausimas, kokią stebėjimo kamerą pasirinkti, kad būtų užtikrinta geriausia sodo apsauga neišleidžiant krūvos pinigų.

Apsaugos kamerą paprasta susimontuoti ir pačiam

Visų pirma nusprendus įsirengti apsaugos kamerą nereikia pulti ieškoti žmogaus, kuris tą kamerą sumontuos. Vaizdo stebėjimo sistemų montavimo paslaugos yra brangus malonumas. Už stebėjimo sistemos montavimą dažnai gali tekti sumokėti tiek pat ar net daugiau nei kainavo pati apsaugos kamera. Stebėjimo kamerų montavimas nėra labai sudėtingas procesas, tad dauguma atveju tai galima pasidaryti ir pačiam. Standartinės WIFI apsaugos kameros tvirtinimui užtekta prisukti vos tris varžtus ir pajungti ją į elektros tinklą. Tai atlikus kamera veiks, o visą vaizdą tiesiogiai galėsite stebėti iš savo išmaniojo telefono ekrane.

Sode užtenka ir vienos WIFI apsaugos kameros

Standartiškai, lauko sąlygoms tinkama apsaugos kamera mato maždaug 90° kampu. To pilnai pakanka matyti pagrindinį įėjimą ar įvažiavimą į sodybą ir priekinę namo pusę su didžiąja dalimi langų ir durų. Būtent dėl šios priežasties sodo namelio apsaugai dažniausiai ir užtenka vos vienos WIFI apsaugos kameros. Ji ne tik savo buvimu atbaido potencialius įsilaužėlius, bet ir užfiksuoją kiekvieną judesį vykstantį sodo teritorijoje. Kameros nufilmuotas vaizdo įrašas tai geriausi įrodymai siekiant išsiaiškinti nusikaltusį asmenį. Filmuota medžiaga padeda policijos pareigūnams greitai ir operatyviai surasti nusikaltimą padariusį asmenį. Tokiu būdų padaryta žala sodo savininkui bus atlyginta greičiau.

Maksimaliam patikimumui – laidinė apsaugos kamera

Jei sodo apdaila dar nepadaryta, o vedžiotis laidus aplink namelį nėra didelė kliūtis, ekspertai rekomenduoja montuotis laidinę apsaugos kamerą. Šiuolaikinėms stebėjimo kameroms užtenka vos vieno laido nuo jūsų interneto maršrutizatoriaus ir per jį jos gauna interneto ryšį bei maitinimą, tad didelių problemų montuojantis tokią kamerą kilti neturėtų. Laidinės kameros yra pranašesnės už WIFI, kadangi yra stabilesnės. Jų veikimo kokybei įtakos nedaro sienų skaičius, storis ar oro sąlygos, kadangi visą reikalinga informaciją kamera gauna ir perduoda kabeliu. Tai leidžia kamerai užtikrinti maksimalų veikimo efektyvumą.

Apibendrinant, sodo apsaugai geriausia rinktis vieną arba kelias laidines apsaugos kameras. Tai užtikrins stabiliausią stebėjimo kamerų veikimą ir didžiausią apsaugą. Žinoma, jei laidus sode vestis jau per vėlu, gali apsistoti ir ties WIFI apsaugos kamera. Savo vaizdo įrašymo kokybe ji visiškai nenusileidžia laidinėms kameroms, tačiau kartais joms gali neužtekti galios gauti pilnam interneto signalui. Dėl to gali strigti įrašo peržiūra telefone.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *