Kategorijos

Kokią kelionę rinktis atostogoms, keliaujant su Ryanair?

ryanair skrydziaiArtėja šventės, ta proga visi norime sau arba artimiesiems padovanoti kažką ypatingo ir nepaprasto. O kas tam geriausiai tiktų, jei ne kelionė į kitą šalį? Juk kelionės metu patirti įspūdžiai ir vėliau vartomos nuotraukos džiugins dar ne vienerius metus. Tačiau, kur keliauti? Kokią šalį rinktis, kad Jūs arba Jūsų artimieji liktų patenkinti?

Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų pomėgių. Jus traukia nuolatinė vasara, kalnai papuošti sniego viršūnėmis ar romantika alsuojantys paplūdimiai? Į tai dėmesį atkreipti būtina, nes jei nepatinka per diena nueiti po 10 ir daugiau kilometrų, pažintinės kelionės geriausia nesirinkti, nes vietoj džiugesio, prakeiksite savo atostogas ir daugiau niekur niekada nenorėsite keliauti. Be to, jei nemėgstate didelių grūsčių ir minių žmonių, rekomenduotina vengti keliauti pačiu populiariausiu laiku, pavyzdžiui, per kalėdas. Tad geriau išvykti šiek tiek po jų, kuomet girliandos dar kabo, bet turistai po truputį keliauja atgalios.

Taigi, jei mėgstate aktyvų poilsį, rinkitės pažintines keliones: keliaukite į Paryžių ir aplankykite visus įmanomus lankytinus objektus, kopkite į kalnus arba slidinėkite. Jei mėgstate degintis ir gerti „Pina Colada“, geriau keliaukite į poilsinę kelionę, kur smėlis kutena pėdas, žydra jūra plauna paplūdimius. Norėdami pratęsti vasarą, skriskite į Ispaniją, Maltą arba Graikiją,  nes čia mėgausitės ramybe, grožiu ir džiaugsitės nepamirštamu poilsiu. Norite, kad atostogos taptų dar geresnės? Keliaukite su Ryanair, nes Ryanair skrydžiai saugūs, patikimi ir už prieinamą kainą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *