Kategorijos

Kokią kosmetologinę įrangą rinktis kosmetologams?

Grožio salonas – tai įstaiga, teikianti žmonėms galimybes pagerinti savo išvaizdą, įskaitant dažymą, manikiūrą, veido procedūras ir masažą. Tad, kosmetologinė įranga būtina. Visada geriau pirkti aukščiausios kokybės įrangą, kurią galite sau leisti. Į grožio salono įrangą, pavyzdžiui, grožio salono kėdes, salono vežimėlius ir pan., reikia žiūrėti kaip į investiciją, kuri atsiperka ir atneša ilgalaikį pelną. Žinoma, užuot pirkę iš karto, visada galite išsinuomoti grožio salono įrangą, todėl pažiūrėkite, kas geriausiai atitinka jūsų biudžetą.

Įrangos, kurią perkate, rūšis priklauso nuo planuojamų teikti salono paslaugų ir darbuotojų, galinčių jas valdyti. Jums gali prireikti registratūros darbuotojo stalo, plaukų priežiūros stočių, nagų priežiūros priemonių, kirpyklų produktų, kirpyklų reikmenų ir grožio salono reikmenų, grožio salono kėdžių, atsižvelgiant į tai, kokio tipo salono paslaugas planuojate pasiūlyti.

Jums taip pat reikės kirpyklų programinės įrangos arba grožio salono programinės įrangos, kuri leidžia valdyti visus jūsų grožio aspektus, įskaitant susitikimų planavimą, personalą, atsargas, pardavimą, ataskaitų teikimą ir kt. Salonui reikia kelių tipų įrangos, tačiau pažvelkime ir aptarkime kelis įrangų tipus.

Veido aparatai

Veido aparatai yra svarbūs kvalifikuotam estetikos gydymui. Be paprasto garintuvo ar įvarių atskirų gydomūjų lempų galima naudoti daugiafunkcines sistemas, kurios užims mažiau vietos, atrodys estetiškai bei užtikrins sklandų darbą su klientais.

Elektrinės masažinės lovos

Daugiafunkcinės gydomosios elektrinės masažinės lovos su praktiškomis galimybėmis, įskaitant reguliavimo svirtį, pėdų svirtis, kaklo laikiklį ir besisukančius bei keičiamus porankius. Klientą galima patogiai perkelti iš kėdės į gydymo lovą. Paminkštinimas trijuose segmentuose, lengvai reguliuojamas naudojant tris variklius.

Kosmetologas padarys viską, kas geriausia, kai turės geriausią salono įrangą, pavyzdžiui, grožio salono kėdę, salono lovas ir pan., kad užtikrintų geriausias paslaugas.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *