Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kokią vietą pasirinkti poilsiui Druskininkuose? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kokią vietą pasirinkti poilsiui Druskininkuose?

belorus

Dažnas žmogus kasdienybėje pamiršta pasirūpinti savo sveikata ir poilsiu. Greitas gyvenimo tempas ir stresas labai kenkia tiek fiziškai tiek psichologiškai. Daugelis tikriausiai nežino kaip atsipūsti ir pailsėti, kur išvykti ir panašiai. Todėl šiame straipsnyje papasakosime apie Druskininkų kurorto sanatorijas ir viešbučius, kuriuose jumis tikrai bus pasirūpinta, o poilsis bus tikrai nepaprastas.

SANATORIJA „BELORUS“

Dažnas poilsiautojas Druskininkuose ieško ne tik SPA centrų, bet ir sanatorijų. Viena iš tokių yra Belorus sanatorija. Ši sanatorija yra Lietuvos pietuose esančiame kurorto – Druskininkai centrinėje dalyje, šalia Nemuno upės. Lankytojus čia traukia raminanti tyla, gaivus oras, pušys, mineralinio vandens šaltiniai bei grožio ir sveikatinimosi procedūros. Čia taip pat įrengtas ir 3 žvaigždučių viešbutis, kuriame apsistoję svečiai eina į gydyklas, baseiną, pirtis ar restoraną. Belorus sanatorijoje yra naudojamas mineralinis vanduo iš vietinių mineralinio vandens šaltinių, siūlomos įvairios konsultacijos, procedūros, o viskam yra taikoma šiuolaikinė diagnostikos ir gydymo įranga.

„DRAUGYSTĖS“ SANATORIJA

Dar viena puiki sanatorija – Draugystės sanatorija. Šio sveikatingumo komplekso lankytojai gali mėgautis masažais, grožio procedūromis,  gausiu maitinimu bei profesionalių gydytojų konsultacijomis.

VIEŠBUTIS „DAINAVA“

Viešbutis įsikūręs pačiame Druskininkų miesto centre, šalia vandens parko. Dainava siūlo apgyvendinimo paslaugas atnaujintuose numeriuose, bei įvairias procedūras atliekamas gydyklose. Viešbučio lankytojai gali mėgautis kineziterapijomis, fizoterapijomis, detoksikacijos procedūromis, įvairiomis voniomis bei kitomis grožio ir sveikatinimo procedūromis, kurios yra parenkamos profesionalaus gydytojo. Viešbučio svečiai, restorane „Nakviša“ valgo pusryčius, pietus bei vakarienę.

„GRAND SPA LIETUVA“

Ši gydykla yra viena iš naujausių ir moderniausių Baltijos regione. Lankytojų čia laukia daugiau nei šimtas įvairių sveikatinimo procedūrų bei grožio terapijų, tad rinktis tikrai yra iš ko. Jaukus 4 žvaigždučių viešbutis suteiks jaukų prieglobstį visiems jo lankytojams. Šiame komplekse yra gausu pramogų: pirčių ir vandens pramogų kompleksas, boulingo klubas, treniruoklių salė, lauko tenisas, biliardas ir pan.

DRUSKININKŲ GYDYKLA IR VANDENS PARKAS

Druskininkų gydyklos nepaminėti tiesiog negalima, kadangi tai yra tarsi miesto simbolis. Čia atvykę svečiai gauna profesionalias gydytojų konsultacijas, specialiai paskirtas procedūras, tokias kaip: masažai, įvairios terapijos ar valymai. Verta paminėti ir tai, jog tiesiai iš gydyklos galima patekti į milžinišką Druskininkų vandens parką. Vandens parke taip pat yra ir net du viešbučiai su SPA centrais. Todėl tai yra puiki vieta atgauti jėgas ir papramogauti.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *