Kategorijos

Kokia yra tikroji SEO kaina?

Daug žmonių ir įmonių, kurios turi savo internetines svetaines, kalba apie seo. Tačiau paklausus, kokia yra seo kaina, sunku gauti tikslų atsakymą net ir iš šias paslaugas teikiančių įmonių ar pavienių žmonių.

Iš tiesų, seo kaina yra nustatoma individualiai ir nėra galimybės nežinant daugelio duomenų nustatyti seo paslaugų kainos. Vienoms interneto svetainėms seo gali kainuoti vos kelis šimtus litus, kitos kompanijos per mėnesį seo paslaugos išleidžia keliasdešimt tūkstančių litų. Tad, kaip matote, seo kaina yra labai įvairi ir skirtumas nuo minimalios iki maksimalios yra itin didelis.

Seo kaina sudaroma atsižvelgiant į daugybę parametrų. Visų pirma, labai didelę įtaką daro sritis, kurioje planuojama optimizuoti svetainė. Pavyzdžiui, greitųjų kreditų tematikos svetainės optimizavimas yra itin sudėtingas ir brangus, tuo tarpu balionais prekiaujančios elektroninės parduotuvės optimizavimas reikalauja žymiai mažiau pastangų ir atitinkamai mažiau lėšų.

Taip pat daug lemia ir tai, kaip suprogramuota optimizuojama interneto svetainė. Jei jos kodas yra tvarkingas, pritaikytas naudotojams ir atitinka paieškos sistemos keliamus reikalavimus – seo kaina bus mažesnė. Jei priešingai, kodas netvarkingas, parinktos vadinamos nedraugiškos nuorodos ir palikta kitų klaidų – seo kaina šokteli aukštyn ir atliekama daug darbų, kurie turėtų būti atlikti iš karto kuriant interneto svetainę.

Seo kaina taip pat priklauso ir nuo atliekamų darbų kiekio. Jei kiekviena smulkmena užsakinėjama vis atskirai ir ypač pats atskirus specialistus, bendra seo kaina bus gerokai didesnė nei užsakant didelį paslaugų paketą vienu metu – taip sutaupysite tiek lėšų, tiek laiko.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *