Kategorijos

Kokia yra tobula dovana gimtadieniui?

Vieni mėgsta dovanų gauti materialius daiktus: laikrodžius, telefonus ar paveikslus; kitiems mieliausios yra valgomos dovanos: saldainių rinkiniai, vaisių puokštė, sūrių ir kumpių komplektas; o treti nori užimtumo ir dar nematytų, negirdėtų pramogų. Pastaroji tikrai gali būti tobula dovana gimtadieniui. Jei jūsų draugė mėgsta dovanų gauti saldumynų maišelį, tai gal šiais metais pabandykite ją nustebinti padovanojant valgomos puokštės gamybos dirbtuves arba dar smagiau – šokoladinę pinatą (tai kamuolys, pagamintas iš aukščiausios rūšies juodo šokolado ir pripildytas įvairiausiais skanumynais, šviežiais vaisiais ir pagardais, kuriuos galėsite ragauti merkdami į skysto šokolado, karamelės bei braškių padažus; kas smagiausia – ją gimtadienio metu teks sudaužyti specialiu įrankiu). Valgomos puokštės gamybos pamokos metu sudalyvausite šokolado degustacijoje, taip pat sužinosite šokolado gamybos subtilybes, valgomų puokščių tendencijas, o svarbiausia – pasigaminsite savo orginalią puokštę iš norimų uogų ar vaisių ir ją galėsite padovanoti brangiam žmogui arba kartu suvalgyti.

 

Dovanos daiktai dažnai lieka gulėti spintose, stalčiuose ar lentynų kampučiuose, o patirti įspūdžiai, pamokos ir malonumai ilgam nugula atmintyje ir vaizduotėje. Jei ir Jums teko dovanų gauti masažą, nardymą, važinėjimą riedlente – tikrai žinote, ką turime omenyje. Taigi artėjant gimtadieniui įsiklausykite. Gal tam, kuriam bus skirta dovana nori kažką naujo išmokti, gal tiesiog pakeisti aplinką (šiuo atveju pagelbės nakvynių pasiūlymai kituose miestuose su ten laukiančiomis pramogomis ir malonumais), arba atsipalaiduoti ir nuvykti į spa.

 

Geriausia ir lengviausia dovanas rinkti artimiesiems, kuriuos pažįstame ir galime numanyti, kas patiks, o ko geriau nepirkti. Niekada neprašausite pirkdami dovanų kuponus arba poilsio dovaną. Dovanų čekis tikrai gali būti tobula dovana gimtadieniui. Galite laisvai pasirinkti vertę ir nesunkiai pradžiuginti. Jis pats pasirinks, ko šiemet labiausiai norėtų. Jums beliks pasiruošti sveikinimo kalbą, prisiminti geriausias kartu praleistas akimirkas ir sugrįžti į prisiminimus. Dar sugalvokite, kaip originaliai galėsite supakuoti nuotykių dovaną, kad nustebintumėte gimtadienio proga. Gal tai bus glėbys gėlių arba sveikinimas po balkonu?

 

Rinkdami gimtadienio dovaną būkite kūrybingi. Dovanokite įspūdžius, nuotykius ir emocijas. Jie visada atmintyje įsirėžia ilgam!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *