Kategorijos

Kokias ekskursijas rinktis atostogaujant Turkijoje, Alanijoje?

Atostogaujant Turkijos kurorte Alanijoje jūsų laukia puikios ir nepamirštamos atostogos. Šalies kurorte rasite viską, ko reikia puikiam poilsiui: šiltą jūrą ir švelnią saulę, įdomias ekskursijas ir didelį modernių viešbučių pasirinkimą, tūkstantmečius šlifuotą svetingumą ir moderniausias turistines naujoves.

Alanija yra populiari Turkijos kurortinė vieta, kurioje atostogavę galite mėgautis paplūdimiais, turistiniais objektais ir turėti aktyvias atostogas. Alanijos paplūdimiai yra plačios ir smėlio, todėl tinkami pliažo poilsiui. Be to, miestas turi daugybę restoranų, barų ir parduotuvių, kur galite ragauti vietinius patiekalus ir apsipirkti suvenyrų. Alanijoje taip pat yra istorinių vietų, tokios kaip Alanya tvirtovė, Red Tower ir kiti įdomūs objektai, kurie gali būti patrauklūs kultūros entuziastams. Taigi, jei ieškote poilsiui skirtos vietos su malonumais, turistiniais objektais ir kultūrine įvairove, Alanija gali būti gera pasirinkimo vieta

Be įprastų viešbučio pramogų rekomenduojame Jums išeiti už viešbučio ribų ir rinktis ekskursijas arba pramogas TurkijojeEkskursijos Turkijoje yra žavios ir įvairiapusės, jos apima tiek gamtos, tiek istorines vietas, senovinius miestus, vietas, kur galima užsiimti aktyviomis ir smagiomis veiklomis.

Kokias ekskursijas rinktis?

Poilsis Turkijoje neturėtų apsiriboti tik paplūdimiu ir maudynėmis jūroje, nes ši šalis turi tiek daug istorinių paminklų ir kraštovaizdžių, kad būtina aplankyti bent keletą geriausių vietų. Tinkamai pasirinktos ekskursijos ir pramogos Turkijoje pripildys Jūsų atostogas įspūdžių ir prisiminimų. Lankomiausi objektai Turkijoje yra:

  • Pamukalė. Gamtos stebuklas – terasos iš balto travertino, išsidėsčiusios kaskadoje ant šlaito, atrodo kaip medvilnės laukai, taigi ir pažodinis pavadinimo vertimas turkiškai: medvilnės pilis. Travertinas yra nuosėdinė uoliena, susidaranti iš vandens, tekančio iš karštųjų versmių.
  • Naktinė Alanija – kurios metu aplankysite visus žymiausius Alanijos kurorte esančius objektus – Alanijos pilį, Raudonajį bokštą, uostą, Kleopatros paplūdimį, miesto panoramą “I LOVE ALANYA”.
  • Žaliasis kanjonas – Žaliasis kanjonas, skirtingai nei kiti šalyje esantys kanjonai, susidarė užtvekus upę, pirkdami Žaliojo kanjono ekskursija pamatysite ir paslėpto rojaus krioklį. turkišką kaimą, vaisių sodą.
  • Kapadokija. Siurrealistinis Kapadokijos kraštovaizdis pritraukia turistus ir fotografus iš viso pasaulio. Būdingos formos nuosėdinėje uolienoje – tufas – susidarė dėl ugnikalnio išsiveržimo. Vaizdas dar vaizdingesnis, kai virš uolų darinių sklando spalvingi balionai – tai geriausia vieta pasaulyje pasiskraidyti oro balionu.

Ekskursijos Turkijoje siūlo atostogaujantiems Turkijoje rezervuoti ekskursijas ir pramogas vos per kelias minutes internetu ir gauti geriausią kainos pasiūlymą. Už ekskursijas ir pramogas Turkijoje susimokėsite paslaugų teikimo vietoje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *