Kategorijos

Kokias medžiagas geriausia apšiltinti namus?

Kokybiškas būsto apšiltinimas – tai vienintelis būdas užtikrinti stabilią šilumą. Tačiau, kad apšiltinti namus pirmiausia reikia pasirinkti patogiausią šiltinimo medžiagą. Nuo šio sprendimo priklausys būsto šiluminis efektyvumas bei energinis taupumas, todėl norint taisyklingai apšiltinti savo namus ir mėgautis nuostabiu mikroklimatu, turime pasirinkti geriausią medžiagą ir tinkamai atlikti šiltinimo darbus. Bet kai apšiltinimo medžiagų pasirinkimas yra toks didelis, iškyla klausimas: kaip rasti tinkamiausią šiltinimo medžiagą savo namams? Kokia medžiaga geriausia apšiltinti namus?

Putų polistirolas – tai pigi, bet efektyvi šiltinimo medžiaga. Nors ji toli gražu nėra mūsų favoritė, ši medžiaga suteikia padorų apšiltinimą už labai prieinamą kainą. Namo šiltinimas putų polistirolu yra daug paprastesnis ir pigesnis nei su vata. Apšiltinus namus šia medžiaga greitai pastebėsite jos įspūdingą šiluminį efektyvumą. Vienintelis, tačiau gan didelis šios medžiagos minusas – tai silpnos hidroizoliacinės savybės. Jeigu gyvenate prasčiau vėdinamoje patalpoje, drėgmė gali padaryti daug žalos jūsų sienoms.

Gamo šiltinimo putos puikiai tinka efektyviam namo apšiltinimui. Ši moderni medžiaga savo struktūra labai primena poliuretaną, bet savo universalumu ir efektyvumu gerokai pralenkia šią šiltinimo medžiagą. Gamo putos pasižymi savo lankstumu ir efektyvumu, o jos ekologiškumas yra labai nuvertinamas. Jo dėka sukursite namuose nepriekaištingą, sveiką mikroklimatą. Dėl šių priežasčių medžiaga dažnai naudojama stogo, lubų ir pertvarų apšiltinimo darbams. Gamo termovata, priešingai nei kitos, pigesnės šiltinimo medžiagos, visiškai nekenkia gamtai. Jei taisyklingai atliksite šiltinimo darbus, tai jau visai netrukus pamatysite, kaip medžiagos taupumas ir energinis efektyvumas sukuria šiltą ir jaukią namų aplinką. Jei šiltinimo darbams rinksitės Gamo termovatą, jūs ne tik perpus sumažinsite šildymo sąskaitas, bet ir apsaugosite pastato konstrukcijas nuo pačio didžiausio priešo – drėgmės. Gamo šiltinimo putų hidroizoliacija kokybiškai apšiltina namus ir pagerina jų ilgaamžiškumą. Jei pasirinksite šią šiltinimo medžiagą ir tinkamai atliksite apšiltinimo darbus, ši investicija atsipirks labai greitai.

Geriausios šiltinimo medžiagos paieškos – tai labai varginantis procesas, nes kiekviena medžiaga turi savo pliusų ir minusų. Kiekvienas namų šeimininkas su mielu noru pasirinktu patį brangiausią variantą, tačiau net turėdami neribotas lėšas galite suklysti, nes pastato būklė bei konstrukcija įtakoja šilumos laidumą. Dėl to kiekvienos medžiagos efektyvumas skirtinguose scenarijuose gali skirtis. Prieš pasirenkant norimą šiltinimo medžiagą reikia atsižvelgti į statybų medžiagų laidumą bei potencialius pastato pažeidimus. Atidus namo būklės įvertinimas padės atsikratyti netinkamų variantų ne tinkamus variantus, o kai potencialių medžiagų sąrašas sumažės, paprasčiausiai pasirinksite medžiagą, kuri jums labiausiai prie širdies.

Jei niekaip negalite priimti šio sprendimo arba tiesiog ieškote daugiau informacijos, Gamo interneto svetainėje galėsite susipažinti su Gamo termovatos parametrais bei kaina, kuriuos galėsite lyginti su kitomis šiltinimo medžiagomis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *