Kategorijos

Kokias parketlentes derėtų rinktis

Parketo danga sudedama iš atskirų parketlenčių, tvirtinamų prie grindų arba sutvirtinamų tarpusavyje, priklausomai nuo jų tipo. Parketlentes dabar galima išvysti kone kiekvienuose namuose. Ši grindų danga tapo labai populiari dėl savo teigiamų savybių. Kokios jos?

Pastaruoju metu  ištobulintas parketlenčių gamybos procesas leidžia šiai grindų dangai konkuruoti su natūralios medienos grindimis. Parketlentės pastarąsias nurungia ne tik vis gerėjančiomis savo savybėmis, bet ir kaina. Tai reiškia, jog pasirinkę parketlentes, jūsų turėsite gana kokybišką grindų dangą už gerokai žemesnę kainą.

Gana  patraukli parketlenčių savybė – jų atsparumas drėgmei. Dėl šios savybės jos yra gana populiarios esant drėgnam klimatui  ir netgi rūsiuose. Be to, vis dažniau galima surasti namų interjerų su parketlenčių danga vonioje. Nors šioje patalpoje parketlentės reikalauja šiek tiek atidesnės priežiūros, tačiau,  suklotos su tam tikrais silikoniniais intarpais,  gali puikiai tarnauti. Savo darbą išmanantys meistrai tikrai patars jums kokias parketlentes pasirinkti skirtingoms namų patalpoms.

Kalbant apie parketlenčių pasirinkimo galimybes, jus turėtų sudominti jų dizaino įvairiapusiškumas. Parketlentės gali būti labai įvairių raštų ir spalvų. Tad visai nesvarbu, kokį namų stilių pasirinksite  – skandinavišką, kaimišką, klasikinį ar kontrastų derinimą – visuomet galėsite išsirinkti ir suprojektuoti sau tinkamas grindis. Beje, turėtumėte žinoti, jog grindų dangos lyderio pozicijas vis dar užima parketas „Eglutė“. Jeigu, sakykim, pasirinksite sendinto ąžuolo ar nublukintos saulės spalvą,  parketas „Eglutė“ kiekvieną namų erdvę paversite  išskirtine ir itin dekoratyvine patalpa.

Parketlentes šiomis dienomis labai patogu išsirinkti internetu. Jums tereikia paieškos sistemoje suvesti žodžius parketlentės  ar parketlentės atsiliepimai ir akimirksniu gausite ne tik platų šių grindų dangų pasirinkimą, bet ir galimybę sužinoti kitų pirkėjų atsiliepimus. O pasirinkti meistrai tikrai jus nukreips reikiama linkme ir tinkamiausias parketlentes išsirinksite be vargo.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *