Kategorijos

Kokias paslaugas teikia buhalteris?

Buhalterinės apskaitos įmonės siūlo daugybę paslaugų, kurios padeda verslo savininkams išlikti finansiškai organizuotiems, laikytis mokesčių ir plėsti savo verslą. Verslo savininkai neturėtų žiūrėti į buhalterijos įmonę tik kaip į apskaitos rengėjus, bet ir kaip į neatskiriamą verslo partnerį.

Buhalterio paslaugos

1. Buhalterija

Buhalterija yra pagrindinė, tačiau labai svarbi finansinė paslauga. Tai apima verslo vertinimą ir visų įmonėje vykstančių sandorių registravimą. Kadangi įmonei gali priklausyti kelios sąskaitos, taip pat svarbu nustatyti, kuriai sąskaitai turi įtakos kiekviena operacija. Buhalteris įvertina šias operacijas darydamas įrašus.Buhalterinė apskaita yra labai svarbi kiekvienai įmonei, nes niekas negali sėkmingai veikti neregistruodamas visų savo finansinių operacijų.

2. Finansinė apskaita

Kaip ir buhalterinė apskaita, finansinė apskaita apima verslo vertinimą, kiekvienos įmonės atliekamos finansinės operacijos identifikavimą ir registravimą. Pagrindinisskirtumas tarp šių dviejų yra tas, buhalterija apsiriboja įrašų registravimu, o formuojant finansinę apskaitą šie įrašai yra interpretuojami.Šios buhalterio sudarytos finansinės ataskaitos yra labai svarbios, nes jos parodo, ar verslas vystosi, ar ne, tai gali būti panaudota priimant sprendimą dėl kito žingsnio.

3. Audito paslaugos

Retkarčiais reikia tikrinti finansinius įrašus, patikrinti, ar nėra klaidų, ar verslas veikia pagal reglamentus –būtent tai ir apima auditas.

4. Mokesčių planavimas ir rengimas

Kadangi beveik kiekvieną verslą veikia mokesčiai, reikia nustatyti savo įmonės mokestinę prievolę, tą užtikrina buhalteris. Verslo savininkas dažniausiai skiria daug laiko savo produktų pardavimui ir darbuotojų priežiūrai, todėl jam gali trūkti laiko mokesčių deklaracijai parengti, o mokesčių deklaracijos pateikimas pasibaigus terminui gali kainuoti didžiulę baudą.Laimei, buhalteris gali padėti išvengti šių problemų ir netgi padėti rasti būdų, kaip sumažinti mokesčius.

5. Konsultacinės paslaugos

Valdant verslą dažnai galima atsidurti tokioje situacijoje, kuri kelia nerimą. Tuo metu būtina pasikonsultuoti su profesionalu, kuris žino viską apie jūsų verslo aplinką.Buhalterinės apskaitos įmonės yra žinomos kaip finansų konsultantės ir naudojasi savo žiniomis, kad įvertintų esamą situaciją, nustatytų kitą geriausią žingsnį, praneštų apie verslo taisyklių pasikeitimus aplinkoje ir patartų, ką daryti, kad verslas būtų efektyvesnis ir sėkmingesnis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *