Kategorijos

Kokias pramogas gali pasiūlyti Druskininkai?

druskininkaiTikriausiai nesutiksime lietuvio kuris nebūtų nieko girdėjęs apie Druskininkus. Juk šiame mieste yra įsikūręs vienas didžiausių vandens parkų visoje Europoje, žiemos pramogų centras “Snow Arena”, nuotykių parkas “UNO” ir net golfo laukai.

Kurorte taip veikia 9 sanatorijos, daugybė viešbučių siūlančių SPA paslaugas, kuriomis galima naudotis nepriklausomai nuo metų laiko. Druskininkai gali pasigirti ne tik sanatorijų gausa, bet ir mineralinio vandens šaltiniais, kurių čia yra net 12.

Minėtame vandens parke ką veikti ras ne tik vaikai, bet ir suaugusieji ar net senjorai. Todėl čia ilsėtis gali vykti ne tik poros, bet ir šeimos su vaikais.

Vandens parke esančioje vandens pramogų dalyje yra siūloma tikrai daug laisvalaikio praleidimo būdų ir skirtingų formų – įvairiausi baseinai, įspūdingi nusileidimo kalneliai, srauni upė, sūkurinės vonios, grožio ir masažų malonumai, masažiniai kriokliai bei kavinės. O mažųjų vandens parko lankytojų, laukia negilūs vaikų baseinai ir atrakcionai.

Sekantis ne ką mažiau populiarus ir žinomas pramogų centras Druskininkuose yra – „Snow Arena“. Tai yra pirmasis Baltijos šalyse, ištisus metus veikiantis žiemos pramogų ir sporto kompleksas. Lankytojai, šiame 8 hektarų ploto teritorijoje ras tris slidinėjimo trasas, kurios tiks tiek pažengusiems, tiek naujokams.

Slidinėtojai, Snow Arenoje ras naujausius švecariškus kalnų keltuvus: krėslinius, tempiamus bei juostinius keltuvus. Lankytojams kuriem yra sunkus užsikelti su keltuvais, padės kvalifikuoti instruktoriai.

Kurorto lankytojai, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikio leidimą, tikrai nepraleis progos papramogauti „UNO“ nuotykių parke. Šalia Druskininkų vandens parko įsikūręs nuotykių ir pramogų parkas siūlo unikalią pramogą – skrydį per Nemuną. Nuotykių parkas susideda iš keleto trasų medžiuose įvairiame aukštyje, kurios skirstomos pagal sunkumą. Trasos reikalauja ištvermės, jėgos, drąsos bei greitos reakcijos. Nuotykiai šiame parke tikrai palieka neišdildomus įspūdžius ir emocijas.

Druskininkų miestas yra tarptautinis ištisus metus veikiantis purvo bei mineralinio vandens kurortas. Druskininkuose veikia atnaujinta Druskininkų gydyklą, 16 viešbučių nuo 2 iki 4 žvaigždučių, 6 sanatorijos, 11 svečių namų bei 16 kaimo turizmo sodybų.

Taigi, Druskininkų miestas tikrai turi pasiūlyti didelę pramogų įvairovę, kurios tiks ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, o dėl nakvynės tikrai nereiks sukti galvos, nes kurorte rasite gausybę apgyvendinimo įstaigų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *