Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kokias turistines prekes pasiimtį į žygį? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kokias turistines prekes pasiimtį į žygį?

Norite pasidžiaugti vasaros teikiamais malonumais, susiruošėte į žygį ir nežinote, kokias turistines prekes derėtų pasiimti? Šiuo klausimu galime jums padėti!

Kokią aprangą derėtų vilktis, kad jums būtų patogu keliauti?
Ko gero, svarbiausia žygeivio aprangos dalis yra batai, todėl jokiu būdu nesiaukite naujų, kurie, tikėtina, nutrins jums kojas ir sugadins visą žygį. Keliaujant ne snieguotu paviršiumi, gali tikti ir kedai, svarbiausia, kad padas nebūtų plonas ir pavaikščiojus rasota žole batai iškart nepermirktų. Jei išsiruošite į žygį po pelkėtas vietas, geriausia avalynė būtų guminiai batai.

Kojines dėvėkite natūralių siūlų, o kelnes pravartu įsigyti neperšlampamas. Megztiniai – patogūs, šilti ir greitai išdžiūstantys. Jie dažniausiai gelbės vakarais. Kepurė arba skarelė – būtinas atributas, jei nenorite gauti saulės smūgio. Jei keliausite dviračiais, patogiausia rinktis skarelę, kurią bus sunkiau nupūsti nei kepuraitę. Ir nepamirškite atsarginių drabužių. Įkritus į vandenį, sulijus ar išsipurvinus drabužius, malonu turėti kažką, ką būtų galima persivilkti.

Kokios dar  turistinės prekės turėtų būti jūsų turistinio žygio kuprinėje?
Miegmaišis. Paryčiais, net ir karščiausią vasarą būna vėsu, tad reikėtų pasirūpinti kokybišku ir šiltu miegmaišiu. Taip pat turėtumėte pasiimti ir kilimėlį, kuris labai gelbėja miegant ant žemės. Šaukštas. Nebus šaukšto, nebus kuo kabinti košės. Peilis (būtinai sulankstomas), dubenėlis ir gertuvė, taip pat daiktai, be kurių nė vienas turistas neapsieis. Nepamirškite ir žibintuvėlio, nes kitu atveju, laužui užgesus gali būti keblu rasti kažkokį daiktą kuprinėje, ar nueiti ten, kur karaliai pėsti vaikšto.

Turistinis žygis – puiki vasaros atrakcija, tad keliaudami nepamirškite ir geros nuotaikos bei pasirenkite patirti tai, ko dar niekada nesate patyrę.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *