Kokie faktoriai lemia krūtinės didinimo kainą?

krutines didinimo kainaKiekvienoje klinikoje krūtinės didinimo kaina yra skirtinga. Tai pabrėžia kone visi plastikos chirurgai. Standartinės kainos dažniausiai yra nurodomos klinikų interneto svetainėse arba apsilankius tiesiogiai jose. Besidominčioms krūtinės didinimo operacijomis, iš pradžių reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į įkainius, bet ir pačias procedūras. Tai labiausiai liečia krūtų didinimo metodus, nes jų yra netgi du. Kiekvienu atveju krūtinės didinimo operacija atliekama tik po pacientės apžiūros ir išsamaus pokalbio. Jo metu pacientė yra informuojama apie viską – operacijos trukmę, pooperacinį laikotarpį, kainas ir kt. Jeigu domitės krūtų didinimo operacijomis, tuomet pirmiausia reikėtų pradėti ieškoti patikimos klinikos.

Kaip jau pradžioje minėta, krūtinės didinimo kaina beveik visose klinikose yra skirtinga. Jums reikia žinoti, kad operacijos kainai įtaką gali daryti keli faktoriai. Juos pateikiame žemiau.

  • Kainai įtaką daro implantų dydis. Logiška, kad krūtinę didinti implantais renkasi gana nemaža dalis moterų, tačiau reikia žinoti, kad kiekviena pasirenka skirtingą dydį. Būtent implantų dydis gali daryti įtaką operacijos kainai. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo pacientės būklės, nes mat neretas atvejis, kad krūtys būna nesimetriškos, todėl gali prireikti papildomų procedūrų.
  • Implantų gamintojas – ypač svarbus. Kuomet specialistai jus informuos apie pačią operaciją, būtinai teiraukitės kokio gamintojo implantai bus naudojami. Mat, vienų gamintojų implantai yra pigesni, kitų – brangesni. Aišku, kuo jie kokybiškesni, tuo jų kaina bus didesnė. Labiausiai reikia pabrėžti tai, kad nevalia rinktis tokių klinikų, kurios naudoja nepatikimų gamintojų implantus, nes vėliau dėl to gali atsirasti nuostolių.
  • Krūtinės didinimo kainai įtaką taip pat daro operacijos metodas. Tai reiškia, kad krūtinę didinant riebalais, gali tekti išleisti daugiau pinigų. Tiesiog bus atliekamos papildomos operacijos – nuo pacientės kūno bus nusiurbiami riebalai, o implantų naudojimo atveju to daryti nereikės.
  • Pooperacinis priežiūros periodas. Turėkite galvoje, kad norint ilgiau pasilikti klinikoje po operacijos, gali tekti mokėti didesnę galutinę kainą. Tai liečia tas pacientės, kurios dėl savo sveiktos saugumo renkasi kiek ilgesnį pooperacinį priežiūros periodą.

Tai yra bene pagrindiniai krūtų didinimo kainą lemiantys faktoriai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.