Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kokie įrankiai padeda mechanikui servise?

Kategorijos

Kokie įrankiai padeda mechanikui servise?

Norint serviso vadovui užtikrinti, kad klientai apie servisą atsilieptų tik geriausiais atsiliepimais ir gauti pastovų pelną, reikia investuoti į du dalykus: darbuotojų kvalifikacijos kėlimą ir įrangą gedimams šalinti. Šiame straipsnyje apžvelgsime pastarąjį punktą, būtina įrangą serviso darbui užtikrinti. Tai yra keltuvai, oro kompresoriai, automobilių diagnostikos įranga, ratų remonto įranga, elektriniai įrankiai ir kiti įrengimai, kurie yra būtini.

Vienas svarbiausių įrenginių yra transporto priemonės keltuvas. Jis leidžia serviso mechanikui patogiau dirbti, nes galima reguliuoti automobilio pakėlimo aukštį, todėl nereikia dirbti susilenkus. Seniau servisuose plačiau buvo naudojamos vadinamosios duobės, į kurią mechanikas įlipa. Tačiau atėjo pažangesnės technologijos, todėl keltuvai užtikrina darbuotojo patogumą darbui, nes patogiau pasiekti sunkiau pasiekiamus mechanizmus.keltuvai

Ratų remonto įranga gali būti dviejų rūšių, t. y. ratų montavimo įranga ir ratų balansavimo įranga. Montavimo įranga padeda serviso mechanikui greičiau išmontuoti ir sumontuoti ratą, paprasčiau sakant padangą sujungti su ratlankių. Tai atliekama tik per kelias minutes, todėl sutaupoma daugybė laiko, ypač tas pasijaučia per pikus, kuomet reikia pasikeisti padangas iš žieminių į vasarines ir iš vasarinių į žiemines. Ratų balansavimo įranga padeda mechanikui pamatyti kuriose vietose ratas yra nelygus ir šiuos nelygumus išlyginti.

Kitas svarbus serviso įrankis yra automobilių diagnostikos įranga. Turėdami šį prietaisą serviso mechanikai gali greičiau rasti gedimus variklyje, automatinėse greičių dėžėse, įvairiose elektronikos sistemose ir panašiai. Yra nemažai gedimų kur be šios įrangos aptikti yra net neįmanoma, kadangi mechanikas negali jų pamatyti. Todėl ši įranga pagreitina ir palengvina automobilių remonto specialisto darbą keliolika kartų, kadangi diagnostikos įranga nurodo tikslią gedimo vietą ir nereikia spėlioti kur yra gedimas ir kokio jis pobūdžio.

Svarbu turėti ir platų elektrinių įrankių pasirinkimą, kurie padėtų mechanikui atlikti reikiamus darbus. Tokie įrankiai yra: šlifavimo įrankiai, gręžimo įrankiai, akumuliatoriniai įrankiai, elektriniai veržliasukiai ir kiti. Būtent jie serviso mechanikui gali pagelbėti reikiamu momentu, jie ne tik pagreitina mechaniko darbą, tačiau su jais tai įmanoma atlikti kruopščiau.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *