Kategorijos

Kokie juvelyriniai dirbiniai iš aukso populiariausi 2023 metais?

auksinė grandinėlė

Juvelyriniai dirbiniai iš aukso nuo seno labai patrauklūs ir niekada neišeinantys iš mados. Auksas ir šiemet itin populiarus, ypač geltonasis. Nors kurį laiką papuošalų mados tendencijos buvo neįsivaizduojamos be platinos ar baltojo aukso, bet šiemet pradeda ir vėl žibėti geltonojo aukso gaminių era.

Štai keletas įdomesnių geltonojo aukso papuošalų tendencijų 2023 metams:

  • Juvelyriniai dirbiniai iš aukso su  simetriškais deimantų įterpiniais. Šis stilius dabar populiarus kaip niekad ir gali būti pritaikomas tiek žiedų, tiek apyrankių gamyboje. Nepaisant modernumo, čia netrūksta ir klasikos. Svarbiausia, kad deimantai būtų tolygiai ir pakankamai giliai sudėlioti į papuošalą, kad akutės neiškristų.
  • Pailgos formos auskarai. Puikiai dera su vertikaliomis deimantų smeigėmis.
  • Lašo formos pakabukai ant kaklo. Patys madingiausi yra auksiniai su nestandartinės formos briliantu. Deimantų forma paprastai būna apvali, bet, jeigu rasite pakabuką, kur jis būtų nestandartinės formos, pavyzdžiui, kriaušės – tikrai neprašausite. Toks pakabukas turi šiuolaikišką asimetrinę išvaizdą.
  • Specialiai nesuderinti auskarai. Pavyzdžiui, vienas auskaras raidė „O“, o kitas – „X“. Puikus pasirinkimas drąsioms asmenybėms, kurios nori segėti kažką unikalaus ir nestandartinio.
  • Auksinės grandinėlės ant kaklo su nedideliais kvadrato formos deimantiniais pakabukais.
  • Stačiakampio formos iškilus deimantas ant žiedų. Pailga deimanto forma žiedo viršuje dabar labai madinga. Tokie žiedai pakankamai universalūs ir nesunkiai priderinami prie bet kokio aprangos stiliaus.
  • Auksinės grandinėlės ant rankos su bismarko pynimu. Jos puikiai papildys bet kokį aprangos pasirinkimą.
  • Sąvaržėlės stiliaus auskarai. Iš pradžių jie buvo nedideli, bet pastaraisiais metais pradėta gaminti ir pailgesnės formos. Norint ypač madingos išvaizdos, verta rinktis tokius auskarus, kur būtų ir deimančiukų.

Geltonasis auksas – klasika, kuri tikriausiai niekada nepasens. Papuošalai iš aukso tai ne tik grožis, bet ir gera investicija.

Geltoną auksą galima derinti ir su baltuoju ar kitomis šio metalo rūšimis. Tik atminkite, jog ne viskas, kas dabar madinga, būtinai turi patikti ir jums. Kiekvienas žmogus turi savo asmeninį stilių ir tik jis pats sprendžia, kokius papuošalus jam nešioti.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *