Kategorijos

Kokie momentiniai fotoaparatai madingi 2022-aisiais?

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir 2022-aisiais artėjant šiltajam sezonui ima augti ir momentinių fotoaparatų paklausa. Šioje rinkoje metai iš metų konkuruoja tik du vardai – Polaroid ir Fujifilm. Tačiau vieną iš jų renkasi sentimentų vedami žmonės, tuo tarpu kitą – iš praktinių paskaičiavimų.

Ko gero niekam nėra paslaptis, kad Polaroid momentiniai fotoaparatai tiek savo pirmine kaina, tiek ir išlaikymu, yra gerokai brangesni už savo konkuretus Fujifilm. Tačiau visada yra dalis žmonių, kurie į tai numoja ranka ir perka fotoaparatą iš sentimentų visame pasaulyje gerai žinomam vardui Polaroid, kuris, beje, ir yra momentinės fotografijos pradininkas.

Šiuo metu Polaroid rinkoje konkuruoja su dviem pagrindiniais savo kuriniais – Now ir Go modeliais. Ir kasmet išleidžia naujas šių modelių spalvų variacijas bei specialius teminius leidimus.

Vis dėlto verta paminėti, kad šiuo atveju Fujifilm fotoaparatai atrodo kaip kur kas praktiškesnis pasirinkimas. Fotoaparato vertė dažnai būna pigesnė arba bent jau tokia pati, kaip Polaroid prietaiso. Tačiau pradėjus daryti pirmąsias nuotraukas išlenda pagrindinis skirtumas – ženkliai mažesnė nuotraukos savikaina. Fujifilm momentinės nuotraukos savikaina svyruoja nuo 0.80 iki 1 euro. Tuo tarpu Polaroid nuotraukos kaina, priklausomai nuo modelio, yra nuo 1.50 iki 2.50 eurų. Tad po pirmosios dešimties nuotraukų kainų skirtumas tampa akivaizdus.

Šiuo metu bene paklausiausias modelis rinkoje yra Fujifilm Instax Square SQ1 fotoaparatas, kuris yra vienas naujausių modelių ir pasižymi visiškai pilnu automatizavimu. Tai reiškia, kad vartotojui juo naudojantis nereikia pasirinkti visai jokių nustatymų, viską parenka pats fotoaparatas, tad juo gali naudotis ir visai naujas vartotojas. Tokie fotoaparatai ypač populiarūs šventėse. Tokių momentinių fotoaparatų nuoma šventėse neužkrauna naudotojų sudėtingomis instrukcijomis kaip naudotis prietaisu, tad tiesiog imi tokį fotoaparatą į rankas ir darai nuotrauką po nuotraukos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *