Kokie sandėliavimo sprendimai šiuo metu populiariausi?

Kiekviena įmonė, vykdanti produkcijos tiekimo, prekybos ar kitas paslaugas, susiduria su sandėliavimo klausimu. Tai aktualu ne tik kalbant apie produkcijos ar prekių laikymą, bet ir transportuojant krovinius. Stambios įmonės, turinčios savo gamybines patalpas dažniausiai disponuoja ir sandėliavimui skirtomis patalpomis. Tačiau mažesnėms įmonėms bei bendrovėms, kurios negamina produkcijos ir neturi nuosavų patalpų, sandėliavimo rūpesčius išspręsti tampa sunkiau. Kokie sprendimai populiariausi ir naudingiausi? Aptarkime.

● Sandėlių įsigijimas

Iš pirmo žvilgsnio, nuosavų sandėliavimo patalpų įsigijimas gali atrodyti geriausias sprendimas. Taip, tuomet nereikia mokėti nuomos mokesčių, tačiau visos sąnaudos, reikalingos sklandžiam darbui nuosavuose sandėliuose kartais būna labai didelės. Įsigijus sandėliavimo patalpas bus būtina jas tinkamai paruošti – įsigyti krovinių perkrovimui reikiamus įrengimus, įrengti stelažus, lentynas ir t.t. Pradėjus sandėliavimo procesą išlaidas sudarys dirbančio personalo išlaikymas, sandėlių priežiūros sąnaudos, mokesčiai ir pan.

● Sandėliavimo paslaugas teikiančios įmonės

Pasinaudoti sandėliavimo paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis yra vienas iš priimtiniausių sprendimų. Sudarę sutartį su sandėlius turinčia įmone patirsite mažesnes išlaidas ir galėsite būti ramūs dėl tinkamo savo krovinių sandėliavimo. Dažniausiai šias paslaugas teikiančios įmonės gali pasirūpinti ir papildomais poreikiais, tokiais kaip sandėliuojamų krovinių draudimas ir pan. Sandėliuose atliekami visi reikalingi veiksmai – krovinių perskirstymo, krovos darbai, tad jums nereikia rūpintis jokiomis su kroviniais susijusiomis smulkmenomis.

● Sandėlių nuoma

Pagrindinis sandėlių nuomos varianto trūkumas – nuolatinės išlaidos. Šiuo atveju kas mėnesį ar kitokiu periodiškumu jums reikės mokėti už sandėlio nuomą. Be to, nuomojant sandėlius ne visuomet galima atlikti norimus vidaus pakeitimus, tokius kaip stelažų permontavimas ar pan. Tuo tarpu įsigijus papildomus sandėliavimui reikalingus įrengimus, kurie po kurio laiko gali tapti nenanudojami, iškyla patalpų, skirtų jų laikymui klausimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.