Kategorijos

Kokie yra apsaugos sistemų tipai?

Daugiausia vagysčių įvyksta dieną, kai šeimininkai yra darbe, o vaikai – mokykloje. Dažniausiai įsilaužiama į namus, kuriuos užstoja medžiai ir tvoros, nes nuo gatvės nepastebima, kas vyksta viduje. Daug įsilaužimų įvyksta ir atostogų metu. Visi nori patikimai apsaugoti savo turtą ir namus. Ir jei šiems tikslams buvo naudojamos anksčiau galingos spynos ir šarvuotos durys, šiandien, tobulėjant naujoviškoms technologijoms, turto apsaugą galima užtikrinti įrengiant įvairias šiuolaikines apsaugos sistemas https://www.essecurity.lt/lt/apsaugos-sistemos.

Aptarnavimo rinka siūlo daugybę apsauginių sistemų, kurios skiriasi savo techninėmis charakteristikomis, funkcionalumu ir atliekamomis užduotimis. Tačiau visi jie yra skirti įgyvendinti pagrindinį tikslą: apsaugoti patalpas nuo įsilaužimų ir kitų pavojingų situacijų, taip pat apsaugoti patį asmenį nuo įsibrovėlių veiksmų.

Tarp šiuolaikinių apsaugos sistemų įvairovės išskiriami pagrindiniai apsaugos sistemų tipai:

  • Vaizdo stebėjimas;
  • Signalizacijos sistemos;
  • Integruotos apsaugos sistemos.

Vaizdo valdymo kompleksai stebi saugomą objektą ir iškilus pavojui perduoda signalą į apsaugos pultą ar savininko telefoną. Dėl skaitmeninių technologijų plėtros šiuolaikinių vaizdo stebėjimo sistemų galimybės tapo beveik neribotos: signalą galima perduoti bet kokiu atstumu. Tokius kompleksus paprastai sudaro vaizdo kameros, monitorius, vaizdo registratorius, signalo perdavimo mechanizmas. Kameros skiriasi savo charakteristikomis, montavimo vieta, paskirtimi, prijungimo būdu. Jos gali būti montuojami tiek viduje, tiek lauke. Visos kameros yra prijungtos prie vaizdo registratoriaus, kuris įrašo gaunamą vaizdo informaciją.

Kai sistema yra prijungta prie pasaulinio tinklo, stebėjimą galima atlikti nuotoliniu būdu internetu. Vaizdo stebėjimo sritis yra gana plati: stebėjimo mechanizmai įrengti butuose, privačiuose namuose, biuruose, pramonės įmonėse ir įvairiose savivaldybės įstaigose.

Esminė namų apsaugos sistemos dalis yra ta, kad apsaugos sistemos turi platų pritaikymo spektrą: įjungia vidaus ir lauko apšvietimą, įjungia kameras, suveikia garsinis signalas ir tai leidžia jums jaustis savo valdoje saugiau.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *