Kategorijos

Kokie yra gelinio lakavimo pliusai ir kodėl verta išbandyti gelinio lakavimo procedūrą namuose arba salone?

Moterys savo grožiu rūpinasi kiekvieną dieną. Ne išimtis ir stiprūs, gražūs ir sveiki nagai. Gali būti, kad šiais laikais retai moterys namuose lakuoja nagus įprastu nagų laku. Tai nepatogu ir norimas efektas išlieka trumpą laiką, nes tradiciniai lakai linkę greitai nusilupti. Taip pat, kol išdžius, būtina saugoti nagus, stengtis jų niekur neliesti, kitaip teks perlakuoti. Įprastu laku lakuotus nagus reikia laikyti atsargiai ir kuo mažiau drėkinant, nes tai pagreitins lako atšokimą. Tai reiškia, kad dažant tradiciniu būdu reikia daug laiko, o norimas rezultatas išlieka per labai trumpą laiką – dvi tris dienas. Po to lakas praranda blizgesį, galiukas susibraižo, lakas pradeda atšokti.

Šiuo atveju geras sprendimas – gelinis nagų lakavimas

Gelinis nagų lakavimas  ir gelinis lakas – tikras išsigelbėjimas moterims, kurios nori kasdien džiaugtis gražiais nagais, pilnaverčiais nagų lakais ir smagiu nagų dizainu. Taip pat, nors pats manikiūro procesas užtrunka iki 1,5 – 2 valandų, gelinis nagų lakavimas gali išsilaikyti iki 4 savaičių. Jums gali būti sunku rasti moterį, kuri nenaudotų ilgalaikio gelinio lakavimo nagams. Moters suviliojimo kaina yra todėl, kad ji tikrai nėra tokia didelė. Tad jei norite kasdien džiaugtis gražiais, tvirtais nagais – šis nagų lakavimo būdas kaip tik jums. Tai vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų ilgai džiaugtis nepriekaištingais nagais. Gražias gelinių lakų spalvas galite rasti Groziobaze.lt.

Gelinio lakavimo privalumai:

  • Gelinis lakavimas visų pirma sutaupo laiko ir išlaiko gražų lakavimą net 3-4 savaites. Pats lakas laikysis ilgiau, bet nagai išaugs ir atrodys puikiai. Gelinis lakas neskilinėja, netrūkinėja, o spalva atrodo nepriekaištingai.
  • Geliniai lakai gražiai atrodo tiek ant trumpų, tiek ant ilgų nagų. Trumpų nagų dažymas geliniu laku yra puikus būdas užsiauginti ilgesnius nagus. Gelis sustiprina nagus ir jie nelūžinėja, todėl yra ilgesni nei įprastai. Taigi, jei jūsų nagai yra trapūs, gelinis lakavimas gali būti geras sprendimas.
  • Ilgai nešiojamas gelis leidžia džiaugtis įvairių spalvų ir dizaino nagais.  Be to, nėra nieko smagiau, kaip kas mėnesį keisti nagų lako spalvą, kad ji atitiktų nuotaiką, derėtų prie aprangos ar tiesiog išbandytų ką nors naujo. Nagų lakavimo tendencijos nuolat keičiasi, todėl galite būti informuoti apie naujausias mados tendencijas.

Kalbant apie gelinį lakavimą, galima ne tik pasirinkti norimas spalvas, bet ir papuošti jas įvairiais akcentais. Lipdukai, perliukai, įmantrūs piešiniai, blizgučiai nagų dekoravimui. Svarbu žinoti, ko nori, o esamam meistrui nesunku išpildyti tavo norus.

Jei nagas nulūžęs, problemų nėra. Prieš dengiant gelinį lakavimą, nereikia koreguoti visų nagų ilgio prie lūžinėjančių nagų. Turėsite gelinį nagų priauginimą, kuris padės maksimaliai prailginti nagą ir išlaikyti likusio nago ilgį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *