Kategorijos

Kokie žaislai tinka vaikams nuo 3 metų?

Vaikams nuo 3 metų amžiaus tinka: vaikiškos knygelės, konstravimo rinkiniai, programavimo rinkiniai, mažylių batutas, magnetiniai konstruktoriai, paspirtukai, dviratukai ir kt., https://www.ciokis.lt/rekomenduojama/nuo-3-m-amziaus/  3-4 metų vaikai pradeda žaisti komandinius žaidimus su bendraamžiais, žaidimo metu vaikai tobulina motoriką, žodyną, mažyliai rinkdami įvairiausias kaladėles lavina pirštų vikrumą ir padedami pagrindai tarpusavio draugystei. Mergaitėms gali patikti stilingos lėlės, o berniukams automobiliukai, nors gali būti ir atvirkščiai.

Edukaciniai žaislai

Edukaciniai žaislai yra kokybiški, pagaminti pagal visus saugos reikalavimus. Edukacinis žaislas vaiką išmoko, lavina tam tikrus gebėjimus, žaidimo metu vaikas tarsi pereina į fantazijų pasaulį, kuriame net plastmasinės lėlės moka kalbėti, mašinėlės važinėti ir panašiai. Žaidžiant išryškėja vaiko santykis su aplinka, išmokstama bendravimo, lavinamas gebėjimas, mąstymas, kūrybiškumas ir atsiskleidžiamas požiūris į gyvenimą.

Kaip išsirinkti tinkamą žaislą pagal vaiko amžių?

Vaikams iki 3 metų tinkamiausi motoriką lavinantys žaislai: mediniai kubeliai, kaladėlės, piramidės, šio amžiaus vaikams galima rinktis žaislus, kurie lavina spalvų bei garsų pažinimą. Trejų metų vaikams reikėtų pirkti žaislus, kurie vystytų jų kūrybiškumą, kūrybiniai rinkiniai suteiks galimybę kurti paukščius, gyvūnėlius iš lipdukų. 4-7 metų vaikams tinka LEGO ir kiti konstruktoriai, knygos, magnetinės abecėlės raidės, skaičiai, išmokstama skaityti bei rašyti. Pradinių klasių vaikams tinka 3D delionės, su žymiais architektūros paminklais, susipažįstama su istorija.

Kaip išsirinkti pripučiamą batutą vaikų šventei?

Jeigu gimtadienį švenčia 2-3 metų vaikas, jo svečiai- bus panašaus amžiaus, kad vaikai neužsigautų rinkites batutus su žemomis čiuožyklomis ir lengvu užlipimu. Jeigu vaikai bus mokyklinio amžiaus, jiems patiks aukštos čiuožyklos, turinčios daugiau iššūkių, į čiuožyklą vaikai gali užlipti keliais būdais, gali palenktyniauti su draugu arba čiuožti susikibus už rankų. Jeigu šventėje dalyvaus 3-4 mažamečiai jie sutilps ir mažiausiame batute, bet dažniausiai šventėje dalyvauja daugiau vaikų, tuomet rinkites didesnę pripučiama pilį su dviem čiuožykloms. Pripučiamoje pilyje vaikams patinka žaisti su spalvotais kamuoliais, vieni šventės dalyviai šokinės, kiti žais tunelyje, o dar kiti čiuož ir laipios.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *