Kokie žymūs žmonės kilo iš Belgijos

Pigūs skrydžiai į BelgijąRuošiatės skrydžiui į Belgiją? Ši šalis iš tiesų ypatinga. Čia nėra didelio šurmulio, galima netrukdomam išvaikščioti dominančius muziejus, parkus, restoranus, barus ar teatrus ir gatves. O šiomis gatvėmis yra vaikščiojęs ne vienas garsus žmogus. Pasaulis žino ne vieną labai garsų ir daug pasiekusį belgą.

Tad jeigu lankysitės šioje šalyje, patariame pasidomėti ir daugiau sužinoti ne tik apie pačią Belgiją, bet ir joje gyvenusius, dirbusius, kūrusius ir į pasaulio istoriją įsirašiusius asmenis. Jums padėsime ir čia pristatysime garsiausias ir žymiausias belgų kilmės asmenybes:

– Jan Van Eyck. Šis žmogus yra siejamas su aliejinės tapybos pradžia. Nors šiandien rasta įrodymų, kad aliejinė tapyba gimė Azijoje, tradiciškai Europoje jos tėvu laikomas Van Eyck.

– Dar kitas tapybos pasaulio atstovas, kilęs iš Belgijos – tai Peteris Paul Rubensas. Šis garsus baroko tapytojas garsėjo tapomomis apkūniomis moterimis.

– Trečiasis labai garsus belgas menininkas yra Rene Magritte. Tai vienas žymiausių surrealistų.

– Belgų kilmės yra saksofono išradėjas Adolfas Saksas, kurio dėka šiandien mėgaujamės saksofono muzika.

– Belgijoje gimė ir augo aktorius Jean-Claude van Dammeir aktorė Audrey Hepburn.

– Šioje šalyje gimė ir augo astronomas George Lemaitre, kuris pirmasis išmąstė Didžiojo Sprogimo teoriją.

– Albert Claude buvo pirmas biochemikas, kuris sugebėjo izoliuoti vėžinę ląstelę.

– Pamenate vaikišką knygutę Tintino nuotykiai? Jos autorius Georges Remi taip pat belgų kilmės. Knygutė sulaukė pasaulinio susižavėjimo ir buvo net ekranizuota.

Žinant, kad visi šie garsūs žmonės belgų kilmės, atvykti į šią šalį ir tyrinėti jos kultūra bei istoriją bus dar smagiau. Be to, tai tik keli garsiausi belgai, o iš tiesų ši šalis pagimdė ir dar daugiau puikių meno, politikos ir kultūros žmonių.

Sudomino pigūs lėktuvų bilietai į Briuselį, Belgiją? Nepraleiskite progos pamatyti šią didingą šalį ir susipažinti su garsiomis asmenybėmis, kilusiomis būtent iš šio miesto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.