Kategorijos

Kokio fotoalbumo jums reikia?

Renkantis fotoalbumą savo nuotraukoms susidėti dažnai galima pasimesti nuo pasirinkimų gausos. Išsirinkti ne tik gražų, bet ir funkcionalų nuotraukų albumą gali būti tikras iššūkis. Tad šiame straipsnyje padėsime jums išsirinkti tokį albumą, kokio jums tikrai reikia.

Pirmiausia renkantis albumą įsivertinkite kokio tipo nuotraukos pas jus dominuoja. Jei turite įvairių dydžių nuotraukų, kurias norėsite sudėti į vieną albumą, jums reikalingas arba klijuojamas fotoalbumas, arba albumas magnetiniais lapais.

Klijuojamas albumas – tai toks albumas, kurio lapai primena piešimo popieriaus lapus, įprastai tarpusavyje perskirtus pergamentinio popieriaus lapeliais, kurie saugo nuotraukas. Tokio tipo albumuose laisva forma galite klijuoti įvairaus dydžio nuotraukas, o be to – dar ir prirašyti prie jų norimas mintis ar kitas pastabas.

Kitas pasirinkimas – nuotraukų albumai magnetiniais lapais. Tokie albumai turi ne įprastus popierinius lapus, o magnetinio tipo lapus, ant kurių sudėjus nuotraukas šios tarsi prilimpa, o kad tikrai laikytųsi tvirtai – ant jų uždedama permatoma plėvelė ir nuotrauka jau tampa nepajudinama.

Jei senų nuotraukų neturite, arba visos jos yra vienodo formato, tuomet drąsiai galite rinktis albumą su kišenėlėmis. Tokiu atveju tiesiog svarbu pasirinkti, kad albumas būtų pritaikytas 9×13, 10×15, 13×18, 15×21 ar kito jūsų turimo dydžio nuotraukoms.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *