Kategorijos

Kokio tipo auskarai yra patys populiariausi tarp jaunosios kartos atstovių?

Sunku įsivaizduoti merginą, ar moterį be auskarų, o ir kodėl gi jų ne nešioti, kai šiais laikais tiek daug skirtingo pasirinkimo, kiekvienai pagal “kišenę” ir skonį? Tiesa, tokiu atveju iškyla kita problema – sunku išsirinkti iš tiek pasiūlos, ypač jaunoms merginoms, kai dar tik formuojasi jų skonis, poreikiai ir požiūris į save. Būtent paauglystės amžiuje norisi kuo daugiau eksperimentuoti ir išsireikšti per savo išvaizdą, atrodyti ir elgtis išskirtinai. Dažnai būtent jaunos merginos ieško kūrybingų auskarų variantų, kurie galėtų išreikšti jų maištaujančią sielą. Todėl, prieš perkant auskarus savo paauglei dukrai, ar sesei, geriausiai iš pradžių nueiti į parduotuvę kartu su ja ir leisti išsirinkti papuošalus pačiai, tuomet, jau maždaug žinosite kokio tipo auskarus rinktųsi ir galėsite lengviau išrinkti tinkamus prieš perkant, kaip dovaną. Aišku, dažniausiai norisi, kad dovanos idėja būtų nuslėpta, surengti staigmeną ir kad artimas žmogus, net neįtartų ką gaus dovanų, tuomet, geriausiai rinktis auskarus pagal esamų metų madą ir rekomendacijas. 

Rekomendacijos renkantis auskarus paaugliams

Renkantis madingus auskarus paaugliams, svarbus atkreipti dėmesį ir į tokias detales kaip:

  1. Saugumas – auskarai turėtų būti be ypač aštrių kampų, kurie trukdytų miegui, ar kabintųsi prie drabužių kiekvieną kartą persirenginėjant. 
  2. Išvengti auskarų su labai ilgais pakabukais, tokio tipo auskarai labai veliasi į plaukus ir trukdytų paauglei mokykloje. 
  3. Auskaro užsegimo patikimumas – turi būti ypatingai geros fiksacijos. Yra labai daug skirtingų auskarų užsegimų, tačiau, labiausiai populiarūs yra: gvazdikai arba smeigės, varžtas, užraktas, ar anglų pilis. 

Atsižvelgus į šias rekomendacijas, jau lengviau atsirinksite norimus auskarus, tinkančius jaunai merginai. 

Populiariausi auskarai jaunimui

Dažniausiai tėvai savo dukroms perka auksinius auskarus, kadangi, skaitosi, jog jie yra aukštesnės kokybės ir tinka tiek jaunoms merginoms, tiek išaugus tinka ir kaip auskarai moterims. Taip pat, auksas rečiau sukelia alerginę reakciją ir nepatamsėja su laiku. Sidabriniai auskarai kainuoja pigiau nei auksiniai, bet irgi puikiai tinka paaugliams ir yra dažnai perkami. Tačiau, nebūtina pirkti auskarus paaugliams vien tik iš tauriųjų metalų, dabar galima pasirinkti ir aukštos kokybės medicininio plieno papuošalus, tuo pačiu ir auskarus. Patys paaugliai dažnai perka tokio tipo auskarus, kaip:

  1. Šiais metais madingi – minimalistiniai auskarai. Su kuo mažiau priedų, vienos spalvos, patogiai užsegamus ir nešiojamus.
  2. Auskarus su plunksnomis – tokie ypač mėgstami jaunų damų užsisegti vasara. Plunksnos tinka prie daugelio žmonių veido tipo ir prie įvairios aprangos.
  3. Rankų darbo papuošalai – paaugliams, tai tikra garantija, kad tokių auskarų daugiau niekas kitas neturi, o tai ir yra pagrindinis siekis.
  4. Auskarai “lašo” formos – atrodo labai originaliai ir tiks prie kiekvienos jaunos merginos įvaizdžio. 
  5. Ypač ant “bangos” yra auskarai nestandartinių formų, tokie kaip: lėktuvėliai, raketos, avokadai ir daugelis kitų. Tokie auskarai suteikia paauglio stiliui neformalumo ir laisvės. 
  6. Auskarai su geometriniais motyvais – atrodo labai meniškai ir suteikia paslaptingumo.

Akivaizdu, kad auskarų pasirinkimo yra išties daug, tad tikrai drąsiai rinkitės auskarus paauglėms pagal šių metų madą, leiskite joms eksperimentuoti su savo išvaizda ir stiliumi pagal nuotaiką.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *