“Kokioms progoms nuomojami Limuzinai?“

Limuzinu nuoma

Mūsuose žmonės limuzinu nuoma supranta taip. „Aš jau neisiženysiu“

Taip yra todėl, kad mūsų šalį valdęs komunistinis rėžimas, limuzinus gamino tik partijos viršūnėlėms, kuri deklaravo, kad visi lygūs, nors patys turėjo vilas, sodybas prie ežerų ar jūros.

Limuzinų tėvynė yra JAV, laisvos minties ir polėkio šalis. Todėl mokytis belieka iš jų, nes ten jau dešimtmečiais – susiformavusi Limuzinu nuoma užsiimančių kompanijų patirtis.

Limuzinai nuomojami ne tik vestuvėms, bet ir mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams,  jubiliejams, romantiniams vakarėliams, įmonės vakarėliams, verslo susitikimams. Limuzinu galite nuvykti į orojūrų uostą, arba parvykti namo. Limuzinu galite pramogauti pasirinkdami jums patinkančias pramogas, pagal jums patinkančius miestus. Galite susikurti maršrutą iš keleto pramogų ir miestų.

Naumodamiesi – Limuzinu nuoma – paslauga, gimtadienio, ar vakarėlio metu galite nuvykti į pirtį, grožio saloną ar pasimėgauti masažu, limfodrenažiniu masažu ar spa procedūromis, ar jacuzzi voniomis ir kelių rūšių pirtimis, bei pramogauti boulingo, bilijardo salėse. Taip pat galite pašaudyti iš lanko, pašaudyti dažasvydyje, pasivažinėti kartingais, nuvažiuoti į rančą, sodybą ar viešbutį.

           Limuzinu nuoma tai prabangi pramoga, jos metu galite nuvykti į vyno degustaciją, duonos kepimo ar sviesto mušimo seminarą, etnografiniame muziejuje , kuris yra jaukioje sodyboje  šalia Druskininkų. Joje taip pat gali būti iššauta iš senovinės patrankos Jūsų garbei, Husariška apranga apsirengusio sodybos šeimininko.

Limuzinu nuoma užsiimanti kompanija taip pat siūlo apsilankyti sovietinių skulptūrų parke Grūte, šalia Druskininkų ir pajausti sovietinę dvasią, kurioje egzistavo mūsų tėvai ir seneliai.

Limuzino nuomos metu galite nuvykti į Kauną ir paskraidyti lėktuvu, arba lėktuvas gali atskristi į Jūsų pasirinktą vietą.

Limuzinas – tai puiki proga nuvykti paskraidyti oro balionu, arba jis gali būti atvežtas i Jūsų pasirinktą vietą.

Limuzino nuomos metu galite užsisakyti picas ar prabangų maistą ar užkandėlę.

Limuzinu nuoma užsiimanti kompanija siūlo išklausyti masažo ar makiažo ar kirpimo  trumpą seminarą ir atlikti jį jums artimam ar svarbiam žmogui.

Limuzina nuomodami galite išklausyti ir žolininkės patarimų, bei įsigyti žolelių ar liaudiškų užpilų jūsų sveikatai gerinti, ten pat galėsite įsigyti meno kūrinių iš gintaro.

Jūsų pramogų su pavadinimu – Limuzinu nuoma – metu jums galime pasiūlyti muzikantų( saksofonisto, akordeonisto), fotografo, vaizdo operatoriaus paslaugas. Jūsų pramogas limuzino nuomos metu galime transliuoti online į youtube.com jūsų pavadinimu pasirinktą kanalą,  bei ten palikti video įrašą. Taip pat galime sukurti svetainę, kurioje bus sudėtos limuzino nuomos metu nufotografuotos nuotraukos, bei video medžiaga , taip pat  foto nuotraukų video filmas. Galima užsakyti žurnalą spaustuvėje, kuriame bus sudėtos Jūsų pasirinktos foto nuotraukos.

Limuzinu nuoma tai prabanga, ji turi išlikti Jūsų atmintyje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.