Kategorijos

Kokios galios keturratį pasirinkti?

Renkantis keturratį, galia yra vienas svarbiausių faktorių, kurie turėtų būti apsvarstyti prieš šią transporto priemonę įsigyjant. Tai tiesiogiai paveiks keturračio greitį ir tinkamumą tam tikriems veiksmams su juo atlikti, kaip pavyzdžiui išvažiuoti iš pelkės ar pan. Plačiausias keturračių pasirinkimas internetinėje svetainėje yra – Heradas keturračiai svetainėje, kurioje galite rasti platų ir didelį šių transporto priemonių pasirinkimą. Taigi, kokios galios keturratį pasirinkti nusprendus jį įsigyti?

Pirma, reikia žinoti, kad keturračio galia matuojama žirgų jėgomis (HP). Paprastai, keturračio galia svyruoja nuo 5 iki 25 HP, tačiau daugelyje atvejų rekomenduojama rinktis tarp 10 ir 20 HP. Keturratis galia priklauso nuo kelių veiksnių: variklio tūrio, valdymo sistemos, kompresijos sistemos, ir tt. Kuo didesnis variklio tūris, tuo didesnė galia ir našumas, tačiau ir didesnės degalų sąnaudos. Todėl, įsigijus galingą keturratį reikia įsivertinti ir degalų sąnaudas, kurias išnaudosite su šią transporto priemone.

Jeigu planuojate naudoti keturratį, kad galėtumėte su juo pasivažinėti po miškus, bei apylinkes, tai tada galbūt pakaks 5-7 HP keturračio. Tačiau, jeigu planuojate naudoti keturratį sunkesniems darbams, pavyzdžiui, didelių paviršių valymui, arba didelių sodo teritorijų valymui, rekomenduojame rinktis 10 HP arba net didesnę galia turintį keturratį.

Taip pat, svarbu atsižvelgti į tai, kad didesnė galia reiškia didesnį kainą ir dažnai didesnį keturračio dydį. Todėl prieš renkantis keturratį, turite atsižvelgti į savo poreikius ir numatytą veiklos ar darbo pobūdį, nes tai padės Jums apsispręsti dėl biudžeto šiai transporto priemonei įsigyti. Didesnė galia suteiks daugiau jėgos ir našumo, tačiau tai gali kainuoti daugiau. Todėl, svarbiausia yra rasti balansą tarp jūsų poreikių ir keturračio galios, kad būtų pasirinktas tinkamas keturratis jūsų poreikiams.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *