Kategorijos

Kokios tendencijos vyrauja tarptautinėse statybų parodose?

 

Tarptautinės statybų parodos atskleidžia naujausias tendencijas statybų sektoriuje. Lietuvių įmonės atstovai, 2019 metais lankęsi „BAU“ – vienoje didžiausių parodų Vokietijoje sako, kad svarbiausiais aspektais išlieka energetinis efektyvumas ir išmanieji sprendimai. „BAU“ statybų parodoje dalyvavo 2250 produktų ir paslaugų atstovų iš 150 pasaulio šalių. Ji susilaukė 250 000 lankytojų.

Išmanieji sprendimai jau taikomi ir lietuvių naujos statybos pastatuose, vienas iš tokių „Park Town“ verslo centras. Jame įmontuoti elektronikos prietaisai su gausybe daviklių valdo visą pastatą ir reaguoja į menkiausius pokyčius.

Tarptautinėse statybų parodose pastebima dar viena tendencija – tai daiktų internetas. Kuriami nauji prietaisai, susiję su internetu, per kuriuos perduodama informacija statybininkams. Tai informaciją teikiantys statybų įrankiai, specialias instrukcijas perduodantys akiniai, automobilių stiklai, virstantys informaciniais ekranais.

„BAU“ parodoje išskirtinai daug buvo diskutuojama apie energetinio efektyvumo didinimą pastatuose. Kovojant su klimato kaita statybų sektorius užima svarbią vietą, nes 35 % visos energijos sunaudojama pastatų šildymui, vėdinimui, karšto vandens šildymui. Nuo 2021 metų pastatai Europos Sąjungoje turės atitikti A++ energetinio naudingumo klasę. Statybų parodoje pristatomos medžiagos bei technologijos, leidžiančios pasiekti aukštesnį energetinį efektyvumą.

Tarptautinės statybų parodos su UAB „Autarė“

Norintys aplankyti „BAU“ statybų parodą 2021 metais, galite lengvai tai padaryti su UAB „Autarė“, įmone, kuri profesionaliai organizuoja tarptautinių parodų lankymą ir dalyvavimą jose. Renginys vyks sausio 11-16 dienomis, skrydis organizuojamas sausio  12-15 dienomis.

„BAU 2021“ vyks vadinama „Architektūros savaitė“, kai nemokamai galima aplankyti įvairius architektūrinius objektus, pabendrauti su architektais bei inžinieriais. Taip pat bus pristatyti nauji, dar niekur nematyti statybų sprendimai ir produktai.

Pagrindiniai parodos sektoriai: architektūra, inžinerija, statybų pramonė, statybinių medžiagų gamintojai ir tiekėjai, valdžios institucijos, mokslinių tyrimų institutai.

Lankyti statybų parodas verta specialistams, kurie kitais metais norėtų jose sudalyvauti ir pristatyti savo gaminius. Taip pat visiems statybų sektoriaus atstovams, ieškantiems tarptautinių partnerių, tiekėjų. „Autarė“ komanda užsako bilietus, rezervuoja viešbutį pagal kliento poreikį, išnuomoja transportą, apdraudžia sveikatą, todėl pasiruošimas nesukels rūpesčių, o statybų parodos suteiks įkvėpimo ir entuziazmo.

 

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *