Kategorijos

Kokios žaliuzės bus madingos šiais metais?

Žaliuzės nuo pat jų atsiradimo iki šiol vis dar nepraranda populiarumo. Šis praktiškas, patogus ir nebrangus būdas apsaugoti namus nuo saulės šviesos sutinkamas daugelyje ofisų ir gyvenamųjų namų. Keičiasi tik žaliuzių mados, o šių produktų kūrėjai gali pasiūlyti vis geresnių sprendimų. Aptarkime, kokios žaliuzės madingos šiais metais.

Plisuotos žaliuzės

Nors šios armonikos principu išskleidžiamos žaliuzės jau nebe naujiena, tačiau pastaruoju metu jos pasiekė itin didelį populiarumą. Vartotojai jas pamėgo dėl funkcionalumo ir galimybės pritaikyti nestandartiniams langams. Pavyzdžiui, apvalus langas su tokiomis žaliuzėmis iš tiesų atrodo išskirtinai. Gamintojai taip pat siūlo plačią spalvų ir raštų įvairovę, kuri padeda sukurti madingą interjerą namuose.

 Medinės žaliuzės

Daugelyje sričių madinga tai, kas kuo arčiau natūralumo. Žaliuzės – ne išimtis. Būtent todėl medinės žaliuzės tampa vis populiaresnės. Natūrali medžiaga namams suteikia jaukumo ir šilumos įspūdį. Techniniu atžvilgiu šių žaliuzių pasirinkimas šiek tiek siauresnis (dažniausiai galima pasirinkti iš dviejų medinių juostų pločių variantų). Beje, šis variantas netiks norintiems žaliuzių su raštu ar ornamentais. Kol kas tokios medinės žaliuzės negaminamos. Tačiau tiems, kas teikia pirmenybę natūralumui ir jaukumui, medinės žaliuzės yra puikus sprendimas.

Tekstilinės žaliuzės

Kitaip nei medinės, tekstilinės žaliuzės populiarumą užsitarnavo dėl ornamentų ir raštų gausos. Jas galima pasirinkti ne tik pagal spalvą, derančią prie interjero, bet ir sukurti ypatingą aplinką namuose. Tam geriausiai tinka tekstilinės žaliuzės su gamtos motyvais ar kitais piešiniais.
Dėl lengvos priežiūros, prieinamos kainos ir praktiškumo tikriausiai dar ilgai žaliūzių nenurungs joks kitas apsaugos nuo saulės būdas. O naujos gamybos technologijos ir kūrėjų išradingumas tik dar labiau praplečia individualių pasirinkimų ribas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *