Kategorijos

Kokių klaidų nedaryti renkantis autoservisą?

Išsirinkti tinkamą autoservisą yra išties atsakingas darbas. Juk ten dirbantiems meistrams patikime savo mylimiausią transporto priemonę, kurią daugelis greičiausiai naudojame kasdien. Visgi, vyrauja tam tikros klaidos, kurias daro daugelis autoservisų klientų. Tad, kokios jos yra ir kaip jų nepadaryti patiems?

Autoserviso rinkimasis pagal kainą

Jeigu tikitės išties kokybiškai atlikto darbo, greičiausiai nereikėtų ieškoti tokio autoserviso, kurio paslaugos yra pačios pigiausios visame mieste. Autoservisai Vilniuje ar kituose didesniuose Lietuvos miestuose neretai yra kiek brangesni, negu, tarkime, mažesniuose miesteliuose. Toks kainos skirtumas yra visai normalus ir suprantamas. Visgi, ieškodami autoserviso tame pačiame mieste ir lygindami jų kainas nesirinkite paties pigiausio, jeigu norite išties tinkamai bei kokybiškai atlikto darbo. Žinoma, Jums gali pasisekti ir viskas bus gerai, tačiau stipriai rizikuojate tuo, jog po kelių dienų ir vėl gali tekti keliauti pas meistrus.

Artimiausio autoserviso pasirinkimas

Panaši situacija vyksta ir tuo atveju, jeigu autoservisą renkatės pagal kriterijų: „kuris servisas yra arčiausiai mano namų?“. Visgi, reikėtų nevykti į pirmą pasitaikiusią vietą ir atidžiai pasidomėti autoservisu, kuriame ketinate palikti savo transporto priemonę. Paskaitykite atsiliepimus, paklausinėkite artimųjų – kuriose vietose šie taiso savo mylimus automobilius? Juk galite pataikyti ant paties nekokybiškiausio autoserviso visame mieste, tik todėl, nes šis buvo šalia Jūsų namų. Jeigu norite tikrai tinkamai sutaisyto automobilio, į viską reikės žiūrėti kiek atsakingiau.

Tinkamas automobilio neapžiūrėjimas

Greičiausiai taisydami bet kokį kitą daiktą, pavyzdžiui, laikrodį – atsiėmę šį iškart apžiūrėtumėte ar viskas veikia tinkamai? Visgi, nemaža dalis asmenų to nedaro, kai kalba pasisuka apie automobilius. Atsiėmę savo transporto priemonę neskubėkite išvykti iš autoserviso. Pažiūrėkite ar bėdos, kuri prieš tai egzistavo – nebėra. Taipogi, vos išvykę iš serviso atkreipkite dėmesį į tai, kaip automobilis važiuoja ir pastebėję bent menkiausius nesklandumus – vykite atgal pas meistrus, jog šie išsiaiškintų, kas negerai.

Visgi, jeigu tinkamo autoserviso pasirinkimas Jums yra itin sudėtingas procesas, palengvinkite sau šį darbą ir užsukite į geriservisai.lt, kuriame tinkamą vietą rasite greičiau bei paprasčiau.

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *