Kategorijos

Kokybiškos lauko durys

 

Lauko durys VIKKING
Lauko durys VIKKING

Lauko durys VIKKING – naujovė Lietuvos rinkoje. Tai yra kompozitinės, šiltos lauko durys, kurių varčia dengta stiklo pluoštu – tai yra unikalus konstrukcinis sprendimas, iki šiol naudotas daugiausia atšiauraus klimato teritorijose, dėl kurio šioms durims suteikiama 25 metų garantija varčios dangai. Stiklo pluoštas – itin atspari temperatūrinėms deformacijoms, atmosferiniam poveikiui medžiaga, puikiai tinkanti naudoti lauko durų gamyboje, ne tik dėl savo fizikinių savybių, bet ir dėl dekoravimo galimybių – varčią galima dažyti keliomis spalvomis (dažoma ekologiškais dažais, daugiasluoksne technologija), įspausti įvairių formų filingus, padengti paviršių medieną imituojančiu raštu. Duryse galima įkomponuoti įvairius – tiek įprastus, skaidrius ar matinius, tiek vitražinius stiklo paketus, kuriamus rankiniu būdu, todėl galite išsirinkti individualų, nepasikartojantį durų dizainą. Galimi ir kiti varčios puošybos elementai.

Kita, labai svarbi, durų savybė – šiluminė varža. Šios durys turi visuminį 0.81-0.85W/m2K šilumos perdavimo koeficientą, kurio dydis svyruoja priklausomai nuo VIKKING durų varčios storio. Pati varčia yra pagaminta iš suklijuotų tarpusavyje daugybės tašelių varčios rėmo, sustiprinta metalinėmis juostomis ir užpildyta drėgmės neįgeriančiomis poliuretano putomis. Taip pagaminta varčia yra tvirta, šilta ir ilgaamžiška. Stakta gaminama iš specialiai šioms durims ruošiamo, A klasės patentuoto plastiko profilio, o dažoma pagal varčios spalvą. Taip pat galima rinktis staktą iš raudonmedžio medienos. Šiose duryse naudojamas žemo profilio aliuminio slenkstis, termiškai perskirtas – kad neperšaltų. Durų sandarumą užtikrina du perimetrai kokybiškų tarpinių, kurios gali būti keičiamos. Standartiškai durys siūlomos su trijuose taškuose rakinančia spyna (galite rinktis ir kitus spynų variantus), trimis reguliuojamais vyriais. Durų rankenos, spynų cilindrai komplektuojami atskirai – pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Lauko durų VIKKING gamą sudaro OPTIMAL, PREMIUM ir ARCTIC produktų linijos – kiekviena iš kurių siūlo papildomas apdailos galimybes, platesnį furnitūros pasirinkimą, o ARCTIC linija – geriausias šilumines savybes tarp visų VIKKING durų. Kiekviena durų linija padalinta i “DIPLOMAT” ir “CLASSIC” serijas – tai leidžia pasirinkti tinkantį durų dizainą nepriklausomai nuo durų komplektacijos lygio.

 

Daugiau informacijos: http://www.vilniausdurys.lt

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *