O kas apsaugos telefoną?

Daugelis vartotojų yra įsitikinę, kad antivirusinės programos yra skirtos tik kompiuteriams, o jų telefonai automatiškai yra apsaugoti nuo įsilaužimų.

Kažkada taip gal ir buvo. Šiais laikais išmanūs mobilieji telefonai iš esmės yra tokie patys kompiuteriai, kaip ir įprasti, varomi operacinių sistemų, į kurias gali ir yra nutaikyti programišių taikikliai.

Trumpai panagrinėsime vieną iš rinkoje siūlomų antivirusinių programų telefonui. Tai Kaspersky internet security for android. Ką ji gali: blokuoti pavojingas programas ir tinklapius. Ši programa tikrina visas diegiamas ir atnaujinamas programas, bei, žinoma, failus nuo išorinių grėsmių. Apsaugo nuo internetinių sukčių. Kaspersky internet security for android automatiškai blokuos nuorodas į sukčių tinklapius. Jūs ir visi svarbūs duomenys bus apsaugoti. Ši programa filtruoja įeinančias nuorodas bei gaunamas sms žinutes ir praneša apie įtartinus atvejus. Padės surasti pamestą ar pavogtą telefoną. Speciali funkcija, padedanti apsisaugoti nuo ilgapirščių apsaugos visus jūsų duomenis nuo pašalinių akių ir padės nustatyti mobiliojo telefono lokaciją su GPS, Wi-Fi ir Google Maps vietos atvaizdavimu. Taip pat ši programa turi:

• galimybę įjungti garso sireną ir taip padidinti šansus rasti pamestą mobilųjį įrenginį;
• padaryti slapą nuotrauką ir išsiųsti ją savininkui taip identifikuojant vagį;
• SIM kortelės kontrolė, net po jos praradimo;
• Nuotolinį įrenginio blokavimą, informacijos išvalymą.

Visas šias funkcijas galite valdyti internetu, prisijungus prie savo paskyros.

Ši antivirusinė programa telefonui taip pat turi: nepageidaujamų skambučių ir SMS filtrą, asmeninių kontaktų paslėpimą, o naudojimas ja – patogus, neapkraunantis mobiliojo telefono ir nevartojantis daug resursų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.