Kategorijos

Rytų medicina nuo seno garsėja savo efektyviais, o kartu ir paslaptingais gydymo būdais. Kas ankščiau vakarietiškoms kultūroms buvo nepriimtina, vis dažniau tampa nauja ir mūsų šalyse. Vienas iš keistų, tačiau labai efektyvių ir vertingų rytų medicinos gydymų – kordicepsas ir iš jo gaminami preparatai. Tai unikalus augalas, kuris pasižymi ypač tomis savybėmis.

kordicepsas fohow

Pirmiausia, jis pasaulį stebina savo keistu biociklu, kai vieną jo dali kordicepsas būna augalas, o kitą – vabzdys. Vasarą jo sporos patenka į drugelio kokonus ir parazituoja. Pažeistas kokonas pasislepia žemėje, kur keistasis augalas peržiemoja, tada išauga naujas augalas ir ciklas kartojasi. Kinijoje šis augalas naudojamas jau daugiau kaip tūkstantį metų, nors buvo atrastas ne mokslininkų. Ganydami piemenys pastebėjo, kad gyvuliai tampa energingesni užvalgę kažkokių augalų, o žmonės tampa sveikesni pabraidę tam tikrose pelkėse. Taip buvo pastebėtos ir ištirtos tam tikros vietos ir atrastas šis puikus augalas.

Atlikti tyrimai įrodė, kad šis augalas yra ne tik natūralus antibiotikas, tačiau ir vienintelis, pasižymintis antinavikinėmis savybėmis. Fohow kordicepse yra tokios sudedamosios dalys, kurios palaiko organizmo imuninę sistemą ir organizmo atsparumą virusams ir užkrėtimams, malšina peršalimo simptomus, palaiko odos sveiką išvaizdą, elastingumą, atitolina senėjimo procesus. Iš kordicepso gaminamus preparatus patariama vartoti norint pagerinti širdies veiklą, kraujotaką ir kraujagyslių sienelių funkcijas, pašalinti pervargimą, nuimti stresą, atgauti jėgas, palaikyti potenciją. Jis vartojamas net norint palaikyti gerą lytinių organų mikroflorą, padeda gydantis nuo nevaisingumo. Kordicepsas visada patariamas po įvairių organizmo operacijų, norint, kad greičiau sugytų žaizdos, organizmas atsigautų, grįžtų jėgos.

Patogu tai, kad preparatai iš kordicepso gali būti įvairūs – tai ir eliksyrai, ir tabletės, ir geliai, ir arbatos. Įmonės, parduodančios šiuos preparatus, siūlo ne tik gaminius ne tik gydymui ar organizmo valymui, bet ir kosmetikos bei higienos linijas. Gerai tai, kad gaminius galima vartoti ir vaikams, o poveikis pamatomas beveik iškart pradėjus vartoti pasirinktus preparatus.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *