Kategorijos

Kosmetika

Visi žinome, kad kosmetika nėra šiuolaikinės moters išradimas. Kosmetika egzistuoja jau tūkstančius metų, o pirmosios užuomazgos randamos Egipte. Tiesa, kosmetiką ten naudojo ne tik moterys, ji buvo skirta ir mumijoms grimuoti, statuloms gražinti. Kosmetika, kaip privilegija buvo skirta tik valdovų luomui. Kalbant apie Egiptą iš karto prisimename ir Kleopatrą, kuri, kaip teigia mosklininkai, ypač mėgo kosmetiką: maudynės piene, pudra iš smulkintos kreidos, kremai iš avies taukų ir aliejų, aromatingi sakai, natūralūs dažai iš augalų ir trintų akmenų ir t. t.

O kokia gi šiuolaikinė kosmetika? Žinoma labai įvairi. Dabartinę kosmetiką pirmiausia reikėtų skirstyti rūšimis: dekoratyvinė, ekologiška, profesionali, dermatologinė, skirta kūno priežiūrai, plaukams ir t. t. Aibė pavadinimų ir dar daugiau galimybių rinktis. Tačiau ką gi dažniausiai mes vadiname kosmetika? Plaukų laką, šampūną, kūno losjoną? Žinoma ne. Kosmetika mes pripratusios vadinti makiažo pagrindą, kompatinę tušą, kosmetinį pieštuką, blakstienų tušą, lūpdažį ir t. t., ir visa tai priimta vadinti dekoratyvine kosmetika.

Dekoratyvinė kosmetika ir pats pavadinimas asocijuojasi su dekoru, kitaip tariant – kosmetika, skirta veido bruožams ryškinti. Kosmetika yra nuolatinis šiuolaikinės moteris palydovas, nes kiekviena moteris supranta, kad kosmetika padės atrodyti gražiau, todėl pagerės savijauta ir atsiras daugiau pasitikėjimo savimi. O kuri gi moteris nenori atrodyti graži, patraukti ir ne tik atrodyti pasitikinti savimi, bet ir taip jaustis? Štai kodėl dekoratyvinė kosmetika yra tokia populiari!

Bėga tūkstantmečiai, o moteris kaip norėjo taip ir nori naudoti kosmetiką, tik, žinoma, dabartinė moteris tų galimybių turi kur kas daugiau, nes nereikia jos gamintis pačiai. Patrauklios pakuotės gali tapti stiliaus dalimi, o dailūs šepetėliai, veidrodėliai, daro dažymąsi ne tik patogų, bet ir smagų, todėl tampa dažnos moters hobiu.

Pasaulį apėmus ekologijos ir natūralumo manijai tikriausiai visos esame girdėję draugę, kaimynę ar šiaip nepažįstamąją sakant: „nenaudoju jokios kosmetikos, todėl atrodau jaunesnė nei iš tikrųjų esu“, tačiau ar taip yra iš tiesų? Kosmetikika mūsų nesendina, oda sensta pati, todėl natūraliai tik nuo genų priklauso ar atrodome vyresnės ar jaunesnės nei esame iš tiesų. Jokio dekoratyvinė kosmetika Jūsų odos nepasendins, priešingai, teisingai pasirinkta kosmetika padės atrodyti jauniau, žaviau, žvaliau!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *