Kategorijos

Kraustymasis ir didžiausi jo iššūkiai

pakavimo reikmenysKraustymasis – darbelis ne iš lengvųjų. Tą tikrai patvirtintų tie, kuriems bent kartą gyvenime yra tekę kraustytis iš vieno būsto į kitą. Viena didžiausių užduočių – tai tinkamai supakuoti daiktus, kad jie nesulūžtų, nesudužtų ir išliktų tokie, kokie buvo. Taigi šiame straipsnyje pateiksime patarimų, kokius daiktus ir kaip per kraustymąsi saugoti. Daugelis net nenumano, kad elektroninių prietaisų arba pianino pervežimas gali būti toks komplikuotas.

Elektroniniai prietaisai. Stambesni elektronikos, kompiuterijos prietaisai gali nukentėti kraustantis. Tad geriausia kompiuterius, televizorius kraustantis pakuoti į tas dėžes, su kuriomis prietaisai buvo pirkti. Jei jų jau nebeturite, tuomet pakuokite į panašaus dydžio, dūžtančius daiktus papildomai suvyniokite įburbulinę plėvelę.

Baldai su kojelėmis. Tikru košmaru gali tapti baldų su kojelėmis – stalų ir kėdžių pervežimas iš vienų namų į kitus. Kraustantis baldų kojos gali lengvai nulūžti, o paviršiai apsibraižyti. Taigi norint, kad tokie baldai nenukentėtų, kojeles reikėtų nusukti, o stalviršius apvynioti minkšta plėvele su pūslelėmis. Kad kojelės ir varžtai nepasimestų, įdėkite į maišelį ir lipnia juosta pritvirtinkite prie to paties baldo.

Veidrodžiai. Sakoma, kad sudaužius veidrodį, jo savininką 7 metus persekios nelaimės. Be to, pavojingos ir veidrodžio šukės, kuriomis galima susižaloti rankas. Tad veidrodį galima apvynioti audiniais, įdėti į tinkamo dydžio dėžę.

Muzikos instrumentai. Ypač daug dėmesio reikalauja muzikos instrumentų pervežimas, nes jie gali išsiderinti, nuo šalčio nukentėti stygos ir kt. Pianino pervežimas – nemažas iššūkis, tad iš anksto suraskite, kas padės jį išnešti ir suraskite tinkamą transportą.

Indai. Indus reikėtų supakuoti kuo saugiau ir geriau. Rekomenduojama indus dėti nedideliais kiekiais, nes, pavyzdžiui, jei dėžė nukris, suduš visi joje esantys indai. Beje, jie dūžta ir nuo santykinai nedidelių smūgių tad verčiau paieškokite daugiau dėžių arba indus dėkite, pavyzdžiui, su tekstile: reikės neužmiršti, kad šalia drabužių ar užuolaidų įdėjote ir vieną kitą servizo dalį.

Paveikslai ir meno kūriniai. Vertingus meno darbus geriausia gabenti atskirai lengvuoju automobiliu, o ne su visais turimais baldais. Žinoma, galima tokius daiktus patikėti ir patyrusioms kraustymo paslaugas teikiančioms įmonėms.

Brangūs gėrimai. Čia omenyje turimi alkoholiniai gėrimai. Juos reikėtų saugoti ne tik dėl tikimybės sudaužyti, bet ir dėl to, kad jie gali sugesti. Temperatūros pokyčiai gali turėti neigiamos įtakos vyno skoniui bei spalvai. Butelius taip pat reikėtų vežti atskirai, saugiai supakavus.

Prisiminkite, jog tam, jog visi Jums brangūs daiktai būtų saugiai pervežti, būtina pasirūpinti kokybiškais pakavimo reikmenimis. Pakavimo reikmenis geriausiomis kainomis įsigysite iš perkraustymo paslaugas arba sandėliukų nuomą teikiančios įmonės.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *