Kategorijos

Kreditai bei paskolos internetu tampa vis populiaresne paslauga

Augant konkurencijai tarp kreditus suteikiančių įmonių, tobulėja paskolų paėmimo būdai. Šiuo metu kreditai gali būti paimti dviem būdais: internetu ir mobiliuoju telefonu. Jeigu taip skolinatės pirmą kartą, patogiausia imti yra paskola internetu, nes turite užsiregistruoti įmonės internetiniame puslapyje ir užpildyti paskolos suteikimo prašymą. Jeigu jau esate užsiregistravęs firmos puslapyje ir suteikęs jai visą reikalingą informaciją apie save, patogiau imti kreditą yra telefonu. Tada įmonė, apsvarsčiusi prašymą, atsiunčia atsakymą trumpąja žinute.

Augant klientų poreikiams, atsirado vis daugiau kreditų rūšių, atitinkančių asmenų reikalavimus ir galimybes. Dabar klientams, kurie skolinasi nedideles pinigų sumas ir nori jas gauti kuo greičiau, yra siūloma pasiimti greitąją paskolą arba kreditą be užstato. Šias paskolas gali pasiimti beveik kiekvienas asmuo, atitinkantis negriežtus reikalavimus. Greiti kreditai yra skirti skubantiems, laiko nenorintiems švaistyti asmenims.

Asmenys, kuriems reikia didelės pinigų sumos ir jie gali laukti ilgiau nei vieną dieną, dažniausiai ima kreditus su užstatu. Tai tokios paskolos, kurias norint pasiimti reikia atitikti labai griežtus reikalavimus. Jeigu esate bedarbis ir, nors gaunate pašalpą, įmonė tikrai nesuteiks paskolos. Taip pat, jeigu neuždirbate pakankamai pinigų bei neturite užstatymui tinkamo turto, paskolos vėlgi negausite. Tokie reikalavimai, kai bent 20 metų, gyvenamosios vietos bei banko sąskaitos turėjimas yra savaime suprantamas. Jeigu turite 18-19 metų, kredito su užstatu galite net nesitikėti gauti.

Tačiau ką daryti, jeigu esate bedarbis? Neturite darbo, tad negalite užtikrinti, jog laiku grąžinsite pinigus. Žinoma, išeitis yra – galite užstatyti turtą. Tačiau kas, jeigu negalite jo užstatyti arba tokio išvis neturite? Labai paprasta – įmonės, norėdamos išsilaikyti rinkoje, prisitaikė prie klientų reikalavimų ir pradėjo teikti bedarbiams skirtus kreditus. Reikalavimai, kurie yra keliami norint gauti šią paskolą yra neaukšti, tinkami darbo neturintiems asmenims. Kredito grąžinimo laikotarpis yra ilgesnis negu įprastas, kuris dažniausiai būna maždaug dvi savaitės. Neretai bedarbiams skirtos paskolos gali būti grąžintos net po mėnesio, o kai kuriais atvejais, kai yra taikomos įvairios nuolaidos, netgi po ilgesnio laiko.

Kreditai yra suteikiami ne tik bedarbiams ar darbą turintiems asmenims, bet ir studentams. Jeigu besimokantis asmuo neturi pinigų, tačiau už mokslus jam vis tiek reikia mokėti, jis gali pasiimti kreditą studentui. Tokių kreditų grąžinimo laikotarpis yra labai ilgas, o ir sumos labai didelės. Daugelis mano, jog įmonės kreditus dalija kairėn ir dešinėn, tačiau tai ne tiesa. Firmos atidžiai apsvarsto kliento galimybes bei išnaršo jo kreditavimo istoriją, norėdama sužinoti, ar asmuo yra patikimas. Tik tada, įmonės praneša klientams savo nuosprendį. Tai, jog įmonės tobulėja ir kelia sau vis aukštesnius reikalavimus, tikrai atsiperka. Patenkinti firmų klientai rekomenduoja įmones savo draugams bei pažįstamiems, kai šiems pritrūksta pinigų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *