Kategorijos

Kreditas internetu – kai pinigų reikia nedelsiant

kreditai internetuKreditas internetu gali pagelbėti pritrūkus šimtui ar keliems šimtams litų. Pastaruoju metu žmonės juos ima vis dažniau, galbūt dėl to, kad jį pasiimti iš tiesų paprasta. Kam laukti, kol gausite atlyginimą, jei galite turėti reikiamą pinigų sumą jau šiandien?

 Kas gali imti kreditą internetu?

Kreditas internetu paprastai suteikiamas pilnamečiams Lietuvos piliečiams. Svarbu, kad jis būtų dirbantis ir gautų stabilias mėnesines pajamas. Kreditas nesuteikiamas nedirbantiems asmenims bei turintiems pradelstų paskolų.

Ar kreditas suteikiamas, jei turima įsipareigojimų kitose bendrovėse?

Taip, tačiau mokėjimai neturi būti pradelsti.

Kaip pasiimti kreditą internetu?

Užsiregistruokite pasirinktos kredito bendrovės internetiniame puslapyje, užpildykite paraišką, nurodydami asmeninius duomenis bei pasirinkite norimą pinigų sumą. Taip pat reikės sumokėti simbolinę 1 cento įmoką į kredito bendrovės sąskaitą. Į tą pačią sąskaitą, iš kurios pervedėte centą, Jums bus pervesta norima pasiskolinti suma (iš karto po kredito suteikimo patvirtinimo). Jūsų asmeniniai duomenys bus patikrinti, ir gausite atsakymą apie kredito suteikimą (arba paraiškos atmetimą). Būsite informuoti skambučiu, sms žinute arba elektroniniu laišku.

Kokiam laikotarpiui suteikiamas kreditas?

Kreditas internetu paprastai suteikiamas 1-30 dienų. Pildydami paraišką, nurodysite, kuriam laikotarpiui norite pasiskolinti. Žinomą, pinigus galėsite grąžinti ir anksčiau, tačiau svarbu nevėluoti.

Kaip grąžinti kreditą?

Kreditas grąžinamas pervedant pinigus į kredito bendrovės sąskaitą. Ji būna nurodyta internetiniame puslapyje. “Mokėjimo paskirtyje” gali tekti įrašyti vartotojo ID – jį matysite prisijungę prie savo profilio internetiniame kredito bendrovės puslapyje.

Kiek kainuoja skolintis?

Dažnai pirmasis kreditas nieko nekainuoja. Kiek pasiskolinate, tiek ir pervedate grąžindami. Kiekviena kredito bendrovė taiko skirtingus įkainius, tad galite palyginti kainas prieš skolindamiesi.

Ar galima atidėti kredito grąžinimo terminą?

Dauguma kredito bendrovių leidžia prasitęsti kredito grąžinimo terminą, tačiau Jums pervesti tam tikrą pinigų sumą už pratęsimą (visos bendrovės turi skirtingus įkainius). Jei norėsite mokėjimo terminą prasitęsti savaitei, tai, žinoma, kainuos mažiau nei atidėti mokėjimo terminą mėnesiui.

Ką daryti, jei nepavyksta grąžinti pinigų laiku?

Žinoma, derėtų apie tai pranešti kredito bendrovei, iš kurios skolinotės. Paaiškinkite apie susiklosčiusią situaciją, tačiau stenkitės kuo greičiau grąžinti kreditą. Už kiekvieną pradelstą dieną skaičiuojami delspinigiai.

Kokios palūkanos skaičiuojamos negrąžinus kredito laiku?

Dažniausiai skaičiuojama po pusė procento visos pasiskolintos sumos už kiekvieną pradelstą dieną. Kai pervedinėsite skolą, pasitikrinkite internetiniame puslapyje, kiek delspinigių Jums priskaičiuota, arba paskambinkite nurodytu informacijos telefonu – Jums pasakys, kiek tiksliai esate skolingi.

Išvada būtų tokia – kreditas internetu tikrai gali padėti reikiamu momentu, tačiau įvertinkite, ar tikrai įstengsite jį grąžinti laiku. Skolindamiesi įvertinkite ir tai, ar atlyginimą visuomet gaunate laiku, jei ne – patartina skolintis ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, ne 3 dienoms, o savaitei ar dviems. Žinoma, jei skolinatės ne pirmą kartą, teks grąžinti daugiau, tačiau apsidrausite, ir tikrai galėsite grąžinti skolą laiku.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *