Kategorijos

Kreditas internetu suteikia ne tik bankai

Ar dažnai girdite frazes „pirmas kreditas nieko nekainuoja“, „paskola nemokamai“, „paskola be palūkanų“? Kreditas internetu šiuo metu reklamuojamas pasitelkiant itin agresyvias reklamos formas. Reklamą galime sutikti televizijoje, spaudoje, internete, netgi kavinėse ar autobusų stotelėse. O ar dažnai jums tenka važiuoti autobusu, kuris išpuoštas vienos ar kitos greitųjų kreditų įmonės reklama? Pinigai skolinami itin aktyviai, kreditas internetu suteikiamas per kelias minutes. Paraišką galite pateikti neišeidami iš namų ar biuro, tereikia prisėsti prie kompiuterio su internetu, pasirinkti paslaugos teikėją ir pateikti paraišką kreditui gauti. Paskola suteikta bus į jūsų sąskaitą, kuria galėsite naudotis pagal savo poreikius.

Žvelgiant į reklamos formas, pastaruoju metu televizijoje pastebimas vienos įmonės reklamos suaktyvėjimas, kurioje teigiama – „ir vėl nedavė? Neprarask vilties, bobutė ir diedukas žino kas duoda pinigų“.

Kreditas internetu

Reklamos siužetas išdėliotas su lengvu humoru, suteikiant gerą nuotaiką. Kitos įmonės reklama, kurioje taip pat reklamuojama paskola,  siūloma skolintis ir nedvejoti, gyventi taip pačiai gyventi gerai kaip ir jūsų kaimynas. Greita paskola kartais tampa tikru išsigelbėjimu, kai labai trūksta pinigų. Anot specialistų, greitųjų paskolų rinka išaugo sunkmečiu, kai rinkoje buvo jaučiamas pinigų stygius. Kreditas internetu tapo tikru išsigelbėjimu daugeliui klientų. Rinkos augimui turėjo vis didėjantis poreikis ir bankų krizė, todėl išaugo didelis komercinių bankų konkurentas, kuris šiuo metu yra vertinamas neigiamai. Greitųjų kreditų įmonės ilgainiui tapo nepageidaujamu bankų konkurentu, su kuriuo vis bandoma susidoroti vienokiomis ar kitokiomis priemonėmis. Pasak kai kurių rinkos stebėtojų, dėl naujo konkurento atsiradimo yra kalti patys bankai, kurie nesugebėjo išlaikyti savo klientų, suteikti jiems reikiamų paslaugų. Paskola yra reikalinga ir naudinga, šios paslaugos poreikį įrodo rinkos paklausa. Paslauga yra linkę naudotis ne tik dirbantys studentai, bet ir vyresnio amžiaus žmonės, turintys pastovias pajamas, užstatą. Žinoma, šiai paslaugai užstatyti papildomo užstato nereikia, todėl ji gali būti dar lankstesnė ir patogesnė.

Paskola suteikiama iš privačių įmonės akcininkų lėšų, todėl bankrutavusi viena tokių bendrovių jokios žalos šalies ekonomikai ir gyventojams nepadarys. Priešingas atvejis yra komercinio banko bankrotas, kuris turi didelės įtakos ne tik šalies ekonomikai, bet ir gyventojų laikomiems indėliams. Bankai šiuo metu taiko taisyklę – jeigu klientas skolinasi iš smulkiųjų kreditų įmonių, būsto paskolos jis gauti negalės. Bankų nuomone, kreditas internetu yra neatsakingo asmeninių finansų valdymo požymis. Su tuo nesutinka smulkiųjų paskolų įmonių atstovai, kurių teigimu trumpalaikis skolinimasis ekstra atvejais jokios įtakos asmeniniams finansams neturi.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *