Krovinių pervežimas keltu į Švediją

Dauguma lietuvių, ieškodami geresnio gyvenimo ar uždarbio išvyksta į Švediją. Tačiau ši kryptis yra populiari ir vystant verslo sandorius bei tarptautinius eksporto ir importo ryšius.

Vienas populiariausių būdų – keltas į Švediją, vykstantis į įvairius šios šalies miestus: Karlskruną, Treleborgą, Nineshamną ar Karlshamną. Tai yra vieni populiariausių Švedijos jūrinių uostų, per kuriuos eina pagrindiniai eksporto maršrutai. Tačiau planuojant įvairių krovinių pervežimus, jie gali būti organizuojami ir kituose Švedijos jūrų uostuose.

Iš Lietuvos į Švediją, kelionė keltu trunka apie 10 valandų, neskaitant krovinių pakrovimo ir registravimo laiko. Tad planuojant tarptautinius pervežimus jūriniu transportu, reiktų numatyti papildomą laiką šiems darbams.

Planuojant krovinių pervežimus į Švediją, patogiausia naudotis būtent jūriniu transportu. Tai saugus, ekonomiškas ir patogus būdas, kuris leidžia gabenti įvairiausių gabaritų ir kategorijų krovinius. Tačiau svarbiausia, juos tinkamai apiforminti, paruošiant reikalingus važtaraščius ir krovinio deklaracijas. Specialiems kroviniams yra taikomi padidinto saugumo reikalavimai. Jiems yra ruošiami papildomi sutvirtinimai, nustatomas temperatūros režimas ar papildomo ventiliavimo sistema.

Taip pat ekspedijavimo ir transporto logistikos kompanijos gali kontroliuoti krovinių pervežimą, naudojantis išmania navigacine sistema, kurios dėka, gali realiu laiku gauti visą aktualią informaciją, susijusią su krovinio būsena ir transportavimo procesu.

Poreikiui esant ir klientui pageidaujant, galima krovinių pervežimui užsisakyti ir specialią palydą, kuri įvertinus net ir mažiausią gabenimo riziką, gali iškart reaguoti ir operatyviai perduoti informaciją krovėjams.

Į krovinių pervežimo kaštus yra skaičiuojami visi privalomi mokesčiai, susiję su plaukimu, vairuotojų apgyvendinimu kajutėse, įskaitant jų maitinimą. Kiekvieno krovinio pervežimo kaštai ir kelto bilietų užsakymas yra apskaičiuojamas individualiai, įvertinus, krovinio parametrus, transportavimo riziką bei papildomas paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.