Kategorijos

Krovinių vežimas

Turite įmonę, kuriai reikalingas krovinių vežimas į kitas šalis ar partnerius? Tuomet jums reikalingos logistikos paslaugos. Logistikos centrai, įmonės, grupės organizuoja siuntų gabenimą asmenims ar bendrovėms, kurios nori gauti krovinius iš gamintojų, arba nori juos paleisti iš gamintojo/kliento į rinką. Krovinių vežimas yra būtinas norint pasiekti galutinį tašką nuo gamintojo iki kliento. Bendrai paėmus, logistika atsiduria tiekimo ir pardavimo grandinėje bei užima bene svarbiausią vietą, tačiau svarbu pasirinkti gerą logistikos kompaniją, kuri patikimai bei saugiai gabena krovinius.

Logistikos procesus tvarko ekspeditoriai, kurie yra tarpininkai tarp siuntėjo ir vežėjo, kuris eksportuoja krovinį jūra, oru, sausumos keliu arba geležinkeliu. Jo pareiga prasideda nuo užsakymo gavimo, vežėjo suradimo, dokumentacijos tvarkymo, muitinės procesų valdymo iki krovinio pristatymo gavėjui. Tiesioginis krovinių vežimas jam nepriklauso, jis atlieka tik tarpininko pareigas. Taip pat ekspeditorius privalo informuoti klientą apie kokius nors įvykius, kurie turi įtakos prekių, krovinių judėjimui.

Kodėl krovinių vežimas yra geresnis, kai jį koordinuoja ekspeditorius?
—Ekspeditorius atlieka daug procedūrų vienu metu ir tvarko muitinės dokumentus, rizikos valdymą, draudimą, sandėliavimo procesą, išmuitinimą. Jeigu klientas sugalvotų pats atlikti šiuos etapus, jis tiesiog užtruktų daugiau laiko;
—Ekspeditorius teikia profesionalias paslaugas: krovinių vežimui reikalingas geras planavimas ir organizavimo metodai, kad būtų užtikrintas saugus ir sklandus prekių srautas. Krovinių ekspedijavimo kompanijos yra susipažinusios su tarptautiniais ir vietiniais maršrutais, todėl klientui gali nustatyti tinkamiausia maršrutą, jo norams. Taip pat ir muitinės nuostatomis, todėl verta rinktis profesionalius ir patirties turinčius ekspeditorius.;
—Ekspeditorius turi daug kontaktų. Jis teikia įvairias su krovinių vežimu susijusias paslaugas eksportuojant ir importuojant visame pasaulyje. Todėl natūralu, kad ekspeditoriai turi daug nuorodų ir kontaktų. Todėl gali rasti optimaliausia vežėja klientui.

Ekspeditoriai taupo Jūsų laiką ir pinigus. Todėl savo krovinį galite gauti per trumpiausią įmanomą laiką bei už gerą ir prieinamą kainą.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *