Kategorijos

Krūtinės formavimas – menas, kurio moterys mokosi prieš vasarą

Vasarą neretai viena šventė veja kitą ir tiek moterys, tiek ir vyrai, nuolat ieško būdų kaip įmanoma geriau pasipuošti ir atrodyti kuo įspūdingiau. Šiltuoju sezonu neretai damos nori vilkėti atviresnes sukneles arba sukneles be petnešėlių. Visgi, tuomet atsiranda nauja bėda – kaip be liemenėlės suformuoti krūtinę, kad ji atrodytų dailiai, o apranga būtų patogi.

Šiuo klausimu jau kuris laikas padeda krūtinės juostos, kurių pastaruoju metu yra pačių įvairiausių. Kokybiška krūtinės juosta būna malonios tekstūros, kūno spalvos bei pralaidi orui. Tad krūtinę suformavus su tokia krūtinės juosta, šioji atrodo dailiai, o pati moteris jaučiasi itin komfortabiliai.

Krūtinės juostos viena iš pusių būna padengta specialiais klijais, skirtais sąlyčiui su oda. Naudojant tokią juostą oda nealergizuoja netgi jei ima prakaituoti. Negana to, nusiėmus juostą, ant odos įprastai nelieka jokių klijų likučių.

Krūtinės juostos ypač naudingos didesnių krūtinių savininkėms, kurių krūtinę reikia kilstelėti į viršų. Mažesnes krūtis taip pat galima sukelti aukštyn, taip vizualiai padidinant krūtinę.

Dar vienas dalykas, kuris aktualus naudojant krūtinės juostą ir nedėvint liemenėlės – kaip uždengti spenelius, kad šie nepersišviestų per palaidinę ar suknelę. Tam irgi yra specialūs spenelių lipdukai, kurie būna kūno spalvos ir pačių įvairiausių formų. Jais užklijavus spenelius šie pro viršutinį drabužį atrodys estetiškai net ir žvarbiu oru.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *