Kategorijos

Krūtų didinimas riebalais ir implantais

Ar žinojote, kad krūtų didinimo operaciją galima atlikti naudojant ne tik krūtų implantus, bet ir pačios pacientės kūno riebalus? Galima naudoti vien implantus, vien riebalus arba abiejų šių elementų kombinaciją. Kokie kiekvieno iš šių krūtų didinimo metodų privalumai ir trūkumai?

Krūtų didinimas implantais

Krūtų implantai – dažniausiai plastikos chirurgų naudojamas krūtų didinimo metodas. Vilniuje Grožio chirurgijos klinikoje plastikos chirurgai savo operacijų metu taip pat dažniausiai naudoja implantus, ypač silikoninius.

Krūtų implantų privalumai – iš anksto numatomas rezultatas, didelė implantų dydžių pasirinkimo įvairovė. Pacientė gali rinktis, kokios formos implantų – apvalių ar lašo formos – ji pageidauja. Kai kurie krūtų implantų gamintojai savo produktams taiko viso gyvenimo garantiją. Tai reiškia, kad jeigu implantas plyšta ne dėl pacientės kaltės, nauji implantai jai suteikiami nemokamai ir kompensuojama dalis naujos krūtų didinimo operacijos.

Vis dėlto krūtų implantai yra susiję ir su tam tikromis rizikomis. Po krūtų didinimo implantais operacijos kai kurių pacienčių speneliai tampa visiškai nejautrūs. 2 iš 100 atvejų krūtų implantai plyšta. Be to, dėl implantų sunkiau atlikti mamogramą ir įvertinti jos rezultatus. Krūtų implantai nerekomenduojami pacientėms, kurios greitu metu planuoja susilaukti vaikų.

Krūtų didinimas kūno riebalais

Kitas krūtų didinimo būdas – natūralių pacientės kūno riebalų sušvirkštimas į jos krūtis. Riebalai paimami iš pacientės pilvo, šlaunų, sėdmenų ar šonų. Tuomet jie yra specialiu būdu apdorojami, siekiant atkirti juos nuo nereikalingų priemaišų. Tokie apdoroti riebalai suleidžiami plona adata.

Šio metodo privalumas – tai, kad operacijos metu nereikia naudoti nenatūralių medžiagų, tokių kaip silikonas. Riebalais pripildytos krūtys atrodo ir čiuopiasi natūraliau nei tos, į kurias įsodinti implantai. Be to, pacientė tokiu būdu nušauna du zuikius: ne tik padidėja jos krūtinė, bet ir pagražėja kūno kontūras, kadangi sumažinamas riebalų kiekis kitose kūno vietose. Galiausiai – toks krūtų didinimo būdas padeda apsieiti be randų, nes odos nereikia įpjauti.

Krūtų didinimas kūno riebalais turi ir svarbų trūkumą. Tik mažiau nei pusė pacientės kūno riebalų, suleistų į jos krūtis, prigyja. Dėl šios priežasties neįmanoma iš anksto numatyti, kaip atrodys krūtinė po operacijos ir kiek ji padidės.

Krūtų didinimas ir implantais, ir riebalais

Kai kuriais atvejais pacientėms rekomenduojama suderinti abu krūtų didinimo metodus, ir pasitelkti tiek krūtų implantus, tiek kūno riebalus. Toks krūtų didinimo metodas tinka lieknesnėms pacientėms, kurios neturi daug kūno riebalų. Paprastai tokių pacienčių krūtinė yra labai nedidelė, ir naudojant vien krūtų implantus, ji po operacijos būna labai kieta. Kūno riebalai padeda ją „suminkštinti“. Žinoma, toks krūtų didinimo būdas yra brangesnis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *