Kuo išskirtinis protingas namas?

Ne vienam klientui atrodo, kad protingas namas yra papildomos išlaidos nereikalingiems dalykams. Tačiau kaip yra ištikrųjų? Ar iš tiesų išmanus namas yra prabangos prekė? Ar jis yra tik papildomos išlaidos? Šiandien bandysime atsakyti į šiuos klausimus pasitelkdami specialistų rekomendacijas. Taigi, išmanus namas arba dar vadinamas protingas namas nėra tik pavadinimas. Tai iš tiesų namas, kuriame daugelis prietaisų gali būti valdomi išmaniuoju telefonu. Atrodytų, kad tai nereikalingas dalykas, tačiau taip galvoja tik tie, kurie nėra realiai išbande tokių prietaisų. Tie klientai, kurie gauna galimybe kelias dienas pagyventi tokiame name atsiliepia tik teigiamai apie namo funkcionalumą. Taigi, kiekvienam skeptikui galime rekomenduoti rasti galimybių nors trumpą laiką pagyventi tokiame name. Kuomet patys praktikoje išbandysite visas funkcijas, tuomet galėsite turėti objektyvią nuomone apie išmanaus namo privalumus ir minusus jeigu jų apskritai yra.

Kiek kainuoja protingas namas?

Geriausia, kuomet protingas namas yra projektuojamas nuo nulio. Daugelis kompanijų, kurios stato namus užsiima būtent išmanių namų statyba. Tokie namai yra projektuojami pasitelkiant naujausias technologijas. Jau pačiame pirmame  namo projektavimo etape yra numatoma, kokios sistemos ir įrenginiai bus valdomi telefonu. Tinkamai suprojektavus tokį namą, jis tampa komforto įsikūnijimu. Tokiame name jaučiatės ne tik gerai, tačiau ir ne taip stipriai pavargstate. Jums nereikia rūpintis daugeliui įprastų funkcijų. Jas padaro pats namas. Taigi, savo telefonu galite reguliuoti šildymo katilo temperatūrą, kondicionieriaus veikimą ar kitų sistemų darbą. Tokie namai yra itin populiarūs vakaruose. Čia jau visi aiškiai supranta tokio namo veikimo pliusus. Jeigu norite savo namą paversti išmaniu, tai jums reikės daug specializuotos įrangos. Tokios įrangos kaina gali kainuoti nuo penkių tūkstančių eurų. Aišku, viskas priklausys ko konkrečiai jūs norėsite, tačiau bendrai galime pasakyti, kad tokios pinigų sumos pakaks norint įsirengti protingą namą.

Kaip išsirinkti specialistus?

Geriausias būdas išsirinkti tokių namų statymo specialistus, tai pasiteirauti apie jų atliktus darbus. Dažnai specialistai galės net parodyti kokiose namuose yra sumontavę įrangą. Jeigu pavyks susitarti su namo gyventojais, galėsite iš jų išgirsti koks tokio namo privalumas. Aišku, nėra nieko geriau, kaip patiems išbandyti tokio namo veikimo principus. Ne viena kompanija statanti namus rengia atvirų durų dienas, kad galima išbandyti visas tokiose namuose veikiančias sistemas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.