Kategorijos

Kuo privati stomatologijos klinika geriau nei valstybinis specialistas?

stomatologijos klinika pvz Dentastra.lt Gal jau pastebėjote, kad dauguma Jūsų draugų, giminaičių ir artimųjų naudojasi privačiomis stomatologo paslaugomis? Statistika rodo, kad dauguma žmonių, ypač gyvenančių didmiesčiuose, renkasi naudotis stomatologijos klinika ir jos teikiamomis paslaugomis vietoj to, kad vaikščiotų pas valstybinėje sveikatos įstaigoje dirbantį specialistą. Svarstantiems, kodėl verta pasirinkti tokį kelia, yra visas sąrašas argumentų.

  • Pamirškite eiles. Viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių pacientai renkasi keliauti pas privačius stomatologus, yra galimybė gauti paslaugas greitai ir kokybiškai. Dažniausiai valstybėse įstaigose eilės priverčia apsigalvoti, o štai užsirašę pas privatų specialistą galite, būti tikri, jog būsite priimti artimiausiomis dienomis, o gal dar ir šiandien pat.
  • Kokybiška technika. Dažniausiai valstybės gydymo įstaigos nuolat kovoja už savo teises, reikalauja jiems priklausančių išmokų, kompensacijų, netgi trūkstamos technikos. Tuo tarpu privati stomatologijos klinika pvz Dentastra.lt dažniausiai būna aprūpinta naujausia technika. Kaip žinia, vizitas pas stomatologą gali būti skausmingas arba šiek tiek malonesnis priklausomai nuo to, kokią techniką naudoja specialistas. Gal todėl žmonės žymiai mieliau sėdasi į privataus stomatologo kėdę, kuris yra apsirūpinęs naujausia gydymo techniką, užtikrinančią mažiau nemalonių pojūčių pacientui.
  • Patikimumas. Dažniausiai pacientai renkasi privačius stomatologus dėl to, jog čia dirba patikimesni specialistai. Nuo seno vyrauja legendos apie tai, kad valstybiniai specialistai turi tiek daug pacientų, jog jie per daug neskiria dėmesio kiekvienam iš jų. Tuo tarpu privatūs stomatologai siekia sukurti savo potencialių nuolatinių klientų sąrašą, todėl dirba patikmai, ne taip skuba ir yra atsakingesni darbe.
  • Nauja patirtis. Deja, tokia tiesa, kad daugelis jaunų stomatologijos specialistų pasirenka dirbti ir praktiką atlikti ne valstybinėse gydymo įstaigose, o būtent privačiose stomatologijos klinikose. Taigi pasirinkę privačias paslaugas, Jūs busite tikri, kad Jumis rūpinsis ir Jūs gydys jauni, kvalifikuoti specialistai, išmanantys naujausias technologijas ir žinantys nuolat besikeičiančius metodus, gydymo technikas.
  • Nėra kyšių politikos. Jokia stomatologijos klinika negyvena iš kyšių. Dažniausiai apsilankymas pas valstybinį specialistą, pacientams kainuoja nemažą apvalią sumą pinigų. Kodėl lietuviai vis dar nešasi kyšius, keliaudami į valstybines įstaigas, atsakyti sunku, bet statistika kalba už save – 90 proc. pacientų bent kartą yra davę kyšį. Tuo trapu žmonės, kurie renkasi privačias stomatologo paslaugas, žino, jog čia kyšių politikos nėra. Čia kiekvienas pacientas susimoka už savo paslaugas ir nereikia papildomai prisidėti prie korupcijos rodiklių. Pas kiekvieną privatų stomatologą Jūs gausite čekį už sumokėtas paslaugas, todėl būsite tikri, kad Jūsų pinigai bus oficialiai deklaruoti, už juos sumokami mokesčiai valstybei.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *